Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Kíváncsi lennék a véleményetekre! Szerintetek érdemes beküldenem valahová a jelentkezésemet ilyen méretekkel?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes lenne elkezdenem modellkedni, ha 13 évesen ilyenek az adataim(képet nem küldök, csak arra vagyok kíváncsi, hogy a méreteim jók-e, érdemes-e jelentkeznem valahová) :

mell: 81cm

derék: 63cm

csípő: 89cm

magasság: 172cm



2015. dec. 31. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Alacsony vagy és lapos. 13 évesen ez nem baj, várj még pár évet hátha fejlődsz még.
2015. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Hát szerintem jók a méreteid, a magasságod biztosan.

Ha esetleg a testsúlyod leírnád..

Nyugi, nem vagyok perverz vagy pedofil vagy ilyesmi, 14 éves lány vagyok :D

2015. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és nem vagy egy perverz pedofil, aki azt állítja, hogy 14 éves lány? o.O XD viccet félretéve a testsúlyom kb. 52-54kg
2015. dec. 31. 16:51
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Kövér vagy hozzá nagyon!!!!!!!!
2015. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted fogynom kellene? A testsúlyom miatt mondtad, vagy a derék méretem miatt? Esetleg mindkettő?
2015. dec. 31. 22:49
 6/16 anonim ***** válasza:
Hol lenne már kövér ezekkel a méretekkel? A súly nem számít egyébként sem. A derekad túllépi a határt (60 cm), és fontos hogy a tested sportos legyen, ne elhanyagolt... mint a legtöbb tininek akit látok manapság. A többi méreted jó. Karakteres arc is kell.
2016. jan. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
használj derékfűzőt :D
2016. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kössz :D
2016. jan. 2. 21:40
 9/16 anonim válasza:
Szia :) léteznek modellek 63 centimétert meghaladó derékkal is. Nem egységes a modellszakma, nem mindegy például hogy fehérnemű modell szeretnél-e lenni, vagy hajmodell, vagy kifutómodell. Elsőhöz kifejezetten olyan lányokat szoktak keresni, akik nem nagyon-nagyon vékonyak, hanem reálisan vékonyak. Utóbbinak a legszigorúbbak a feltételei - nyilván. 13 éves vagy. Szerintem a tested még sokat fog változni (nekem 13 évesen kezdett el nőni a mellem kb. :D ), de az alkatodon láthatja egy-egy hozzáértő ember, hogy érdemes-e belemenned az iparba. :) Én nem vagyok az, de szerintem egy próbát megér. Azt, hogy kövér vagy, felejtsd el! És szerintem a továbbiakra nézve is, sose hagyd, hogy mások mondják meg neked - olyanok, akik nem számítanak semmit - hogy mennyire vagy kövér. És a felsorolt méreteid alapján egyébként szerintem csinos vagy, bár ugye ezek nem minden esetben tükrözik a realitást.
2016. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Hű.... nem is tudom, erre mit mondjak! :D Köszönöm, szépen leírtad és hasznos volt! :)

2016. jan. 2. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!