Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miert en? Nem fotozott meg senki.

Gyöngyii18 kérdése:

Miert en? Nem fotozott meg senki.

Figyelt kérdés
ma ram irt fb-on egy ugynokseg.hogy regisztraljak hozzajuk mert szerintuk megvannak az adottsagaim. 160cm es 43kg. tehat nemis ertem mi a fene.. mondom oke. aztan jelentkeztem is 3db egesz alakos kepet kuldtem. amig tavalyiak. nem csinalok egesz alakos képet,csak akt-ot. miert engem ? nem vagyok szep,en nem tartom magam annak(van onkritikam) sok fiu udvarolt a baratom elotti idoszakban ez teny. dee nem ertem

2016. jan. 19. 18:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2016. jan. 19. 18:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Tutifix, hogy nem leszel modell mert NAGYON alacsony vagy. Nincs olyan, hogy fotómodell. Egyébként nincs veled baj, csinos vagy, valószínűleg egy olyan "ügynökség" talált meg akik arra mennek, hogy horror áron készítsenek rólad egy portfolio-t amivel utána nem kapsz munkát.
2016. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A Munkalehetosegek csoportban irtam ki hogy munkat keresek. es onnan irt,tehat nyilvan o aka fizetni erte..koszonom amugy:)
2016. jan. 19. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:

szép lány vagy:)

de ezekkel nem kell foglalkozni, nekem is küldtek ilyet. ritkán fedeznek fel így valakit,ahhoz hogy valaki modell legyen, általában neki kell akarni, járni az ügynökségeket. valószínű egy előre bemásolt sablonszöveget küldtek.

ettől még megpróbálhatod, csak mondom,hogy kezeld fenttartásokkal. pl ha rá akarnak venni valami baromi drága portfólióra, mert van esélyed, akkor ne menj bele stb

2016. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
koszonom
2016. jan. 19. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:

csomó ügynökség él abból, hogy ilyen találomra elküldött megkeresésekkel felkeltik a hozzád hasonló lányok érdeklődését a modellkedés iránt, aztán előbb regisztrációs díjat, majd mindenféle tanfolyamokat és portfólió fotózásokat, vagy egyéb díjakat szednek be tőled, aztán vagy lesz modell, esetleg hosztessz munkád, vagy nem.

sok esetben lehet, hogy teljesen korrektnek tűnnek, sőt talán még azok is és nem kifejezetten átverni akarnak téged. de nekik nem az a fő céljuk, hogy neked munkát adjanak, hanem hogy minél több lányt begyűjtsenek és az ügyfeleiknek legyen miből válogatni. akinek találnak munkát, abból persze több pénzük van, de ha minden más lánytól is be tudnak szedni mindenféle díjakat, az is jó bevétel nekik. egy tanfolyam, vagy portfólió tényleg növelheti is az esélyeidet, hogy legyen miatta munkád. de garancia nincs rá, hogy tényleg lesz is. viszont mire kiderül, hogy lesz-e vagy sem, addigra már egy csomó pénzt beleöltél, ők pedig hasznot húznak belőled akkor is, ha nem futsz be és akár egyetlen munkát sem találsz általuk. és ha őszinték lennének, talán ezt már az elején is biztosra megmondhatnák, csak az nem érdekük.

2016. jan. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azt hogy értetted a kérdésben, hogy "nem csinalok egesz alakos képet,csak akt-ot." szerintem nem ezt akartad írni...
2016. jan. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy amugy ruhaban nem pozolok a tukor elott
2016. jan. 20. 13:15
 9/12 anonim ***** válasza:
#7: igen, az nekem se jött a képbe sehogy sem.
2016. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szép lány vagy, és bizony létezik olyan hogy fotómodell, arcmodell, kézmodell, lábmodell és hasonlók, nem kell hozzá 175 centinek és kifutómodellnek sem lenni. Szóval lehet valós a felkeresés, mert az arcod igenis szép.
2016. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!