Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miert latom magamat a képeken...

Martin02020 kérdése:

Miert latom magamat a képeken borzalmasan csúnyának?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tükörben szép az arcam de képeken elborzaszt hogy mennyire rondan nezek ki.. Melyik az igazi énem? Egy kép torzulhat is nem?
2018. ápr. 10. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert senkinek nem szimmetrikus az arca, és mivel a tükörben látott képhez vagy hozzászokva, az a fura, ha a valósat látod. Ez mindenkivel így van.
2018. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy fotogén. Én is borzalmas vagyok képeken (a tükörben sem vagyok szép, de sokkal normálisabb), de mivel nem tudom magam jól megítélni, megkérdeztem a páromat s ő is azt mondja, hogy rossz az arcom képeken és élőben jobb. Hogy ezt konkrétan mi okozza, passz.
2018. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Engem mindenki dicsér de küldök két képet amin az egyiken tükörben van fenykepezve a masik a napon

[link]

[link]

2018. ápr. 10. 18:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát...tényleg elég gáz. Amúgy kétlem, hogy tükörben "szép" az arcod. Fura a fejed, van ilyen.
2018. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hahaa vicces vagy. 😁😁
2018. ápr. 10. 19:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicceltem. Ha valaki nem ért egyet azzal, hogy "szép" vagy, akkor már hazudik?
2018. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fiú vagy vagy csaj? Mert szerintem mas szemszögből nézik a dolgokat a csajok mint a pasik... Én tudom hogy szép gyerek vagyok.. Egy csaj sem szólt le eddig akivel ismerkedtem.. De egyszerűen kepeken borzalmasan festek.. Ez az ami bánt de nagyon...
2018. ápr. 10. 20:34
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Én lány vagyok és szerintem se vagy szép, egyiken se. De átlagosnak még elmész:)
2018. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. A kép borzalmas, nem tudom hogy festesz élőben, de nekem cseppet sem jössz be. Nem kell magadra venni... Ha meg azt állítod, hogy minden csaj odáig van érted, ne nyavajogj. Plusz túl nagy az egód..ha magad így fényezed, nem értem a kérdést. Ne várd, hogy majd mindenki istenít, milyen csodás vagy.
2018. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek kerdezgetsz ha ugyis azthiszed h odavan erted mindenki
2018. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!