Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ilyen méretekkel...

Bxx Queen kérdése:

Szerintetek ilyen méretekkel lehetek modell?

Figyelt kérdés
178cm magas vagyok és 53kg. Áprilisban töltöttem a 14et

2018. máj. 31. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Senki nem akar már dolgozni?
2018. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Még azt sem tudjuk, hol állsz meg. Meg ez messze nem csak centik és kilók kérdése.
2018. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csípőd körben hány centi a legnagyobb részen? ha 90 alatt van akkor lehetsz. Már ha karakteres arcod és kisugárzásod van hozzá. Jelentkezz profi ügynökségekhez
2018. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit most leírtál abból ki fogja megmondani a tutit?

Így ez alapján tizenkettő is egy tucat.

Nem lehet megmondani,mert nincs külsőd ez információk alapján,de én nem kérek képet,mert fiatal vagy még.Egy ügynökség megnéz és majd valaki eldönti.

2018. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezek alapján az adatok alapján tökéletes lennél, de ez nagyon keveset árul el. A csípőd nagyjából 92 cm-nél legyen kevesebb, a derekad 63 cm-ig jó, a mellkasod, bár arra nincs külön szabály, kb. 90 cm legyen. De természetesen ez attól is függ, hogy ruha modell, vagy "mi" szeretnél lenni.
2018. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!