Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám rávenni a rövidnad...

Hogy tudnám rávenni a rövidnadrágot soha nem hordó barátomat arra, hogy most a kedvemért mégis vegyen fel rövidnacit a nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
A barátommal és egy kisebb haveri körrel holnap megyünk nyaralni. Egyhetes belföldi nyaralásról van szó. A barátnőim pasijai mind rövidnadrágban lesznek. Nem akarok égni előttük a barátom miatt. Ő annyira konzervatívan öltözik, nem akar rövidnadrágot felvenni. Pedig kettőt is adtam neki. Hogy vehetném rá erre az apró áldozatra? Most egy hétig nem bírná ki rövidnadrágban?

2019. aug. 4. 12:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén nem értem, miért zavar téged, vagy miért lenne ciki szerinted....
2019. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma. Felvette végül az egyik rövidnadrágot, és remekül áll neki. Mondtam neki, hogy ő benne a világ legszexibb pasija. Ezt a fazonút volt csak hajlandó felvenni:


[link]


De legalább felvette!

2019. aug. 5. 11:24
 23/30 anonim ***** válasza:
95%

#22

De ez nálad valami fétis? Vagy miért ennyire fontos?

2019. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
30%

Jesszus fhasza!


Ez rövid nadrág? Rövidnek mondjuk rövid , a hosszútól rövidebb , de ez tényleg egy haszontalan típus ennél még a hosszú is jobb.

2019. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy kilógjon a sorból. Ha hosszúban indulna el, a barátnőm pasijai azonnal elkezdenék cikizni. Nem akarom, hogy bántsák.
2019. aug. 5. 11:32
 26/30 anonim ***** válasza:
95%

#25

Mi a túróért nyaraltok együtt ilyen trógerekkel, akik cikiznék a párodat? Téged miért érdekel jobban az, hogy a barinénik pasikái szerint mi ciki, mint az, hogy a párod önmaga lehessen?

Nyugtass meg, hogy nem vagy több 16-nál....

2019. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez a gatya gusztustalan, de arra kiváló lesz, nehogy 6uzinak nézze Öltöztetett Papucs Jancsikát a sok sörszagú, fociagyú bunkó. Jó kis kompánia lehet ez az egész... És még csodálkoznak, hogy annyi a szingli, akik egész egyszerűen mellőzik az életükből mindezt a sok jót.
2019. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod hogy kilógjon a sorból?


Inkább csinálsz belőle fénymásolatot...

Miért nem lehet egyénisége?

2019. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
93%

De gusztustalan ez a nadrág. Ez pont azt jelzi, milyen pasival ne kezdj.


Ne változtasd meg, inkább hagyd meg őt a normális nőknek, te meg keress menőmanó Józsit, aki teccik a bajinők pacijainak.


#hülyecurva

2019. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
91%
Ezért a nadrágért hisztiztél/könyörögtél? :) Ez a nadrág vicces:) Valamiért nekem. Nem tudom megmondani. :) De akkor tök jó, hogy megegyeztetek, meg tudtatok egyezni egy középútban; ez a "se nem rövid se nem hosszú.":) Ennek nagyon-nagyon örülök, hogy megoldódott a - semmiképp sem nevezném problémának,- hanem a helyzet. :)
2019. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!