Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám rávenni a rövidnad...

Hogy tudnám rávenni a rövidnadrágot soha nem hordó barátomat arra, hogy most a kedvemért mégis vegyen fel rövidnacit a nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
A barátommal és egy kisebb haveri körrel holnap megyünk nyaralni. Egyhetes belföldi nyaralásról van szó. A barátnőim pasijai mind rövidnadrágban lesznek. Nem akarok égni előttük a barátom miatt. Ő annyira konzervatívan öltözik, nem akar rövidnadrágot felvenni. Pedig kettőt is adtam neki. Hogy vehetném rá erre az apró áldozatra? Most egy hétig nem bírná ki rövidnadrágban?

2019. aug. 4. 12:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Semmi égési heg nincs a barátom lábain, épp elégszer feküdt mellettem meztelenül vagy kisgatyában, jól ismerem a lábai minden négyzetcentiméterét. Kifejezetten jó formájú, nőiesen kecses lábai vannak. Bármelyik nő megirigyelhetné és szívesen cserélne vele. Szebb lábai vannak, mint nekem! Már tréfából húztam rájuk combfixet, olyan szexik lettek, mint két tökéletes nő láb. Éppen ezért nem értem, miért öltözködik ilyen szemérmesen. Mindig csak hosszúnadrág, még nyáron is!
2019. aug. 4. 14:34
 12/30 anonim ***** válasza:
97%
Mert ezt szereti. Fogadd el.
2019. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
De idegenek pedig nem tudhatják , hogy van-e a lábán valami heg esetlegesen, amit takargatni akar. Tehát ők gondolhatják azt is, hogy pl esetleg azt nem akarja közszemlére tenni. Ők ezt nem tudják, hogy neki eleve ilyen a stílusa. Meg pl , ha kulturáltan, normálisan néz ki, akkor nem lesz vele bajuk. Csak mondjuk nem bírják értelmezni, de szerintem nem csinálnak belőle problémát, tehát őket ez nem fogja zavarni "Neki lesz melege, ő dóga." De amúgy, mégha ezt is elkönyvelik, idegenek véleményével mit törődsz, lehet, hogy akkor találkoztok életetekben utoljára. A baráti társaság, meg te, mint a szerelme, úgyis azért mentek vele, azért viszitek a barátodat, szeretitek . És ez ennyi. Őneki tehát ilyen a stílusa. Meg őtőle pl ne kérj ilyen áldozatokat, ne kényszerítsd bele semmibe. Mi van, ha akkor pl nem tudna önmaga lenni? pl nem érezné annyira komfortosan magát, nem tudna ellazulni és élvezni a nyaralást, mert lehet, hogy pl neki önbizalomhiánya lenne; így meg, hosszú gatyában meg, jól érzi magát.
2019. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
*szal direkt azért mentek nyaralni, hogy jól érezzétek magatokat, nem kell őt nyaggatni. Ő úgy szeretne lenni, akkor úgy lesz; ne szabd meg neki.
2019. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
Mutasd be nekem! Én is hosszú nadrágot hordok csak ;)
2019. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%
Végre egy normális pasi. Én büszkén feszítenék vele, hogy nem egy hobbit.
2019. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
15%

69%-os (szófhosó)!


Mit értesz az alatt,hogy egyes férfi körökben divat a lábszőrtelenítés?


Azt,hogy az igényesebbikkeknél?

2019. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azt, hogy nem mindenhol. Én például egyébként azt szeretem, ha a pasiknak szőrös a lába;tehát, hogy nem minden helyen . De szóval van, aki szőrteleníti, van, aki nem; valaki amúgy meg pl lehet, hogy félne, hogy a barátai kinéznék maguk közül, hogyha szőrösen hagyná a lábát. Pedig pl egy férfinak szerintem nyugodtan legyen szőrös; viszont más embernek meg más tetszik, és azzal sincsen semmi baj. Egyébként én pl a szőrös férfilábat preferálom, de ez nemtom, mennyire tartozik ide. Szal van aki szőrteleníti, van, aki nem.

||De amúgy még szal eszembe jutott egy olyan a kérdéshez, ez már külön, hogy szal nem kell megváltoztatni a másikat, van valami olyan dal is, amiben azt éneklik, hogy "tudok lélegezni anélkül, hogy valaki irányítana engem"; Valami ilyesmi volt. másik dalban meg van, hogy "Don't change me"; és szerintem szal az is jó. Szal ha tényleg szereti, akko elfogadja, ahogy van, nem kell megváltoztatni, és a saját képünkre formálni a másikat, hogyha pl nem egyezik az elképzelésünkkel, akkor lehet, hogy pl külön utakat kéne járni, a 'Kölykök a 402-es tantaremből'-ben volt egy olyan rész, amikor Miss Gravesnek lejött az, hogy talán a Nancy meg a Jeremy nem annyira illenek össze, és akkor mondta a Nancynek, hogy "Úgy látom, jobb lesz, ha szakítotok. Mert ő nem teljesen az eseted." "De az lesz , ha azt csinálja amit mondok, ha csináltat fülbevalót , és levágatja a haját!"[Nancy azt akarta, hogy Jeremy kopasz legyen, mert úgy még jobban tetszett volna neki, kicsit saját képére akarta formálni] -mondott valami ilyesmit a Nancy . Amúgy nem tudom, pontosan hogy volt, de valami ilyesmi volt. Szal nem szó szerint idéztem.

2019. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"hogy nem minden helyen "


Hogy nem minden helyen, hogy nem minden körben, nem minden baráti , haveri körben; ezt úgy értettem. De egyébként a helyen, ha már ilyen félreértelmezhetően írtam, akkor pl ha mondjuk beleritkít kicsit , az sem baj, az is nézhet ki jól. De ez már nem ide tartozik.

2019. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont a nőies lábait nem akarja mutogatni...
2019. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!