Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem undorító...

Szerintetek nem undorító mások ruháját felvenni?

Figyelt kérdés

Van egy tesóm, 17 éves fiú.

Tegnapig a Balatonon nyaralunk, ő pedig nem hozott magával hosszú farmert, csak rövidet meg 4 fürdőgatyát.


Itt a standon összehaverkodott egy szintén 17 éves fiúval kosarazás közben, és nem tudom hogyan vagy hogyan se, de cseréltek (a tesóm rövid farmerben volt a másik meg hosszú szűk farmerben).

A gyerek odaadta a tesómnak a hosszú farmert, a tesóm meg odaadta neki a rövidet.


Nem értem hogy tudták. egymás után kimosatlanul, totál izzadtan felvenni?


Tegnap jöttünk haza, vissza sem cserélték, a tesóm a hosszut tartotta meg, a gyerek meg a rövidet



2018. júl. 20. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon függ attól, hogy kinek a ruháiról van szó.

Amúgy meg vannak turkálós cuccaim, ki lettek mosva, és nem undorító. Mosatlanul nadrágot nem hiszem, hogy felvennék, de pulcsit simán. Persze csak ha ismerem az illetőt, akié a ruhadarab, és ennek függvényében is így döntenék.

2018. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:

Hát nekik nem volt az :D

Mosatlanul izzadtan nem venném fel senkiét, a sajátomat sem szedegetem ki 2 nap után a szennyesből...kimosva, tisztán felvenném ha mondjuk nekem elszakadna vagy leenném a pólómat és valaki adna kölcsön. De nem szokásom, egyszer vettem fel tesómét amikor koncerten lehányta a pólómat és akkor mondtam hogy oké akkor kérem az övét mert ő fiúként haza tud jönni félmeztelenül de én lányként nem. Sok turis ruhám is van, azokat átmosom meg a boltból vett újakat is át szoktam öblíteni.

2018. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nincs vele probléma.

Ő dolguk, te ezen ne rágódj.:D

2018. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl haveroknak bármikor adok kölcsön volt olyan egyik havernak nyáron farmer rövid gatyát adtam kölcsön, alsó gatya nélkül vete fel, meg is kérdezte hogy nem gond, mi lenne gond, hát hogy alsó nélkül veszi fel mondtam nem van mosó gép.
2022. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!