Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kellene megmondani...

Hogyan kellene megmondani fiatal férfi munkatársunknak, hogy ez munkahely és nem a strand?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal férfi munkatársunk az irodában, aki olyan rövid sortokban jön dolgozni mindennap, amelyeknek szinte nincs is száruk. Teljesen kint vannak a combjai, amikor leül a gépe elé. Ilyen sort nem munkahelyre, hanem strandra való. Hogy kellene megmondani neki, hogy ne sértődjön meg? Elég kis érzékeny srác, és eléggé gyerekes, nem szeretnénk megbántani, de mégsem állapot, hogy minisortban jár dolgozni.

2019. aug. 13. 15:32
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Nem tudjuk, hol szerzi be ezeket a mini shortokat, de ilyeneket vesz fel mindig, ez a mániája.

Normális férfi magára nem húzna ilyeneket, még ha fizetnének érte, akkor se.


https://www.youtube.com/watch?v=2OsWsAtUwwU

2019. aug. 13. 22:23
 12/33 anonim ***** válasza:

Küldhetem a számlaszámot?

Én direkt keresem az ilyen nadrágokat. Bszki, tegnap is mekkora forróság volt már... (most már végre itt a lehűlés)

2019. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Te felvennél ilyet az emberek közé menve?
2019. aug. 13. 22:28
 14/33 A kérdező kommentje:

Ez a kis bolondos kolléga ilyen kis farmer shortokban dolgozik a munkahelyen:


https://www.youtube.com/watch?v=mOpAoA1p-9c

2019. aug. 13. 22:35
 15/33 anonim ***** válasza:
89%

"Figyelj Pista. Szeretnénk beszélni veled valamiről. Minden nap figyeljük, milyen rövid sortokban jössz dolgozni. Tudjuk, hogy forróság van, de ez egy munkahely. Ide nem valók ezek a sortok. Van egy minimális dress code, kérlek tartsd be te is"

Szerintem így, nem kell ezt túlgondolni.

2019. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
48%
Ez a kérdés vagy egy combfétises keretmese... Vagy nyugodtan meg lehet mondani a drágának, hogy sajnos nincs vevő a lábfétisre ezen az emeleten, da azért szorítunk neki, hogy megtalálja a számítását. Mindjárt behúzná fülét-farkát.
2019. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
95%

Annyira átlátszó ez a kérdés, és a kérdező általi válaszok is a videókkal együtt. Tök nyilvánvaló, hogy a kérdező izgul ezekre a rövid shortokra, és lehet hogy nincs is ilyen kollégája, csak ő maga szeretné ezt kipróbálni.


Ami persze nem baj, izgathatja is, meg ki is próbálhatja, de miért kell ehhez ilyen nyakatekert kérdést feltenni, és hülyének nézni mindenkit. Vagy ha már színészkedik, akkor csinálja jól, hogy hihető legyen, mert ez így ebben a formában nagyon átlátszó és gagyi megfogalmazás volt. Persze a cél nyilván az volt, hogy ne direktbe kérdezze meg a véleményeket a shortról, mert akkor mindenki fújjol, hanem így közvetetten, mintha egy problémát akarná megoldani a kollégánál. :)



Amúgy meg nekem is bejönnek ezek a shortok, szerintem vagány, én is hordok néha ilyet, de nekem jobb alakom van hozzá, mint a videókban a srácoknak.


Én ha kíváncsi volnék mások véleményére, akkor nem tennék hozzá ilyen körítést, hanem megkérdezném direktbe, hogy tetszik e.

2019. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Gondolom azért zavar mert pasi!

Talán ezt először az ugyan így öltöző nőknek kezd el mondani, mert amíg náluk ez rendben van addig a kollégádnál is!


F/41

2019. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem kéne a munkahelyen mutogatni a teljesen fedetlen combjait. Aztán ha meg valaki majd megkívánja a kirakott húst, ő lesz a legjobban megsértődve meg felháborodva. Bár eddig azt vettem észre, tetszik neki, ha megdicsérik a lábait. Direkt úgy ül a "közkanapén" is, hogy mindenki minél jobban láthassa a futóműveit. Ilyenkor sokszor elkezdi sokat sejtetően simogatni a saját combjait.
2019. aug. 14. 13:27
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért?

Csak a nőknek szabad kitenni a combjukat ha formás?

Ha egy férfi tegyük fel edz és izmos a lába akkor minek dugdossa?

És mint írtad dícsérik is , ezek szerint mást nem zavar mert mások szerint jók a lábai miért kéne takargatni.


Mellesleg amit ő visel az a klasszikus rövid nadrág , a térdig érőnek mi értelme van hogy csak a lábszár szellőzik?

Ennyi erővel már hosszút is felvehetnek az ilyet kultiválók.

2019. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!