Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandál szakadó esőben?

Szandál szakadó esőben?

Figyelt kérdés

Ma egész nap szakadt erre az eső és elég hideg is volt kint. Az előrejelzésekből ezt pontosan lehetett is tudni.

De rengetegen (főleg nők) divat-szandálban mászkálnak.

Mi a jó ebben nekik? Vagy csak nem érdekli őket? Vagy nem néznek időjárás jelentést? (Azon túl, hogy ez nem egészséges, még a cipőt is tönkre teszi.)



2019. aug. 14. 15:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%

#10, remélem te sem gondolod komolyan a kérdést... 🤦‍♀️

Tegnap még meleg volt, a légkör nem fog lehűlni annyira órák alatt, hogy olyan hideg legyen a 17 fok, mint télen 10 fok után...meg ha nem tűnne fel, nyáron is süt a nap, de közel annyira meg sem érzed az erejét, mint télen.

Hihetetlen...remélem vicc, amit írtál. És remélem nem is magadból indultál ki, hogy ma téli kabátban rohangáltál. 🤦‍♀️

2019. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

11-es

Én meg remélem az vicc, amit te írtál. Ha figyeltél volna fizikaórán, akkor tudhatnád, hogy a decemberi 17 fok, meg az augusztusi 17 fok az pont ugyanannyi. És de, a légkör ott ahol a hőmérő volt (és nekünk most ez az érdekes) pont ugyanannyira hűlt le, amennyire decemberben felmelegedett. És ha földrajz órán is figyeltél volna: szakadó esőben nem süt a nap.

Sokan egész egyszerűen leszarják, hogy mi van a facse-haverok-zene burkon kívül, semmi nem érdekli őket a világból, így az se, hogy milyen idő lesz. Gőzük nincs róla, hogy front jön. Mi van most, á, augusztus, akkor szandi. Jé, mi ez a függőleges víz?

Aztán, ha nem 1 napos az augusztusi hideg, akkor a 3. napon mégis megritkulnak a szandálok és megszaporodnak a hosszú gatyák. Pedig pont olyan idő van, mint 2 nappal előtte. Ja, nem is, hiszen megmondtad, hogy van hideg 17 fok, meg meleg 17 fok.

2019. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%

Ha neked télen és nyáron egyaránt ugyanolyan hőérzetre a 17 fok, ahhoz gratulálni tudok csak. 🤣🤣🤣🤣

A "kérdésed" pedig tényleg nem olvastam el figyelmesen, utána olvastam, hogy te egyhe 17 fokot írtál decemberben, én mást értelmeztem. De egyébként amikor esik az eső, ugyanúgy tud sütni a nap, a kettő nem zárja ki egymást...

Öhm én néztem és nézem is mindig az időjárást, ennek ellenére kimozdultam szandálban, mivel a talaj közel nem volt úgy lehülve, mint télen, amikor 17 fokban csizmát veszek fel...🤦‍♀️ És lám, tartózkodtam kint, de nem is fáztam. De úgy látszik nem bennem van a hiba, mert mások sem haltak bele, hogy nyáron, azért, mert lehűlt a levegő, szandált vettek fel...


Egyébként hihetetlen az első hozzászólásod, nem is csodálom, hogy 0-ra le van pontozva...

"Nem fáztunk, nem fáztunk...


Inkább az a kérdés, hogy december elején, amikor beüt egy enyhe 17 fokos nap esővel, akkor miért nem szandálban vagytok ? És miért kabátban?"

Hogy lehetsz ilyen? Lehet neked befagy a p**sád 20 fokba, de nehogy már az legyen hülyének nézve, aki felvesz 20 fokba szandált, ergo ne te mondd már el, hogy mikor mit vegyünk fel. Soha nem értettem az ilyen lenéző embereket. Én személy szerint rühellem a meleget és sokszor téle is felveszek egy hosszú ujjú felsőt, arra a téli kabát, aztán helló. Nincs rajtam se pulóver, se vastag téli hosszú ujjú. Ahogy a sálat sem bírom elviselni, ez van, nem bírom elviselni a meleget, le ver a víz, ha túlöltözök. Légyszíves ne te akard megmondani, hogy kinek van melege 17 fokban meg kinek nincs. Pláne, hogy minden ember máshogy viseli a meleget/hideget.

2019. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
79%
Rajtam is szandál volt ma, short és rövidújjú felső. Délelőtt viszonylag hűvös volt, de nem fáztam. Az elmúlt napok hősége után kifejezetten jól esett. Nem mindenkinek egyforma a hőérzete.
2019. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
6%

13-as

Minél jobban magyarázkodsz, annál jobban belekeveredsz. A nők sosem logikus öltözködésükről voltak híresek, ez ezúttal is így van.

2019. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
47%
#15, veled pedig sokan egyetértenek, azért 0%-ig hasznos válaszokat adsz...
2019. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%
hm lehet fura de én nyáron azért veszek szandált esőben mert könnyebben megszárad a lábam benne mint egy vászon cipőben ami tartja a nedvességet
2019. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Amúgy tipikus. Ma jó idő, alig van szandál, csak inkább zárt cipő :D Nem fordítva kellett volna? Tegnap a zárt cipő, ma a napsütésben szandál? HAHA :D
2019. aug. 15. 16:19
 19/34 anonim ***** válasza:
11%
Na látod. Mondom én, hogy fáziskésésben vannak, lövésük sincs, hogy mi újság, de magyarázat, az van.
2019. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom a kérdezővel együtt, az magas egyeseknek, hogy ki sem lehet számítani az időjárást. Kedden full meleg volt, jött az eső (személy szerint nálunk esett kb 1 órát, se jégeső, se vihar nem volt...), ez nem feltétlen jelenti azt, hogy másnap ne lehetne szandált felvenni/ha esik az eső, akkor nem lehetne szandálba lenni. Na ez milyen logika? Legközelebb esőben gumicsizmát veszek fel, nyáron is!

Apropó, kérdező, nem válaszoltál a kérdésemre, amit feltettem neked a leírásod alapján, bemásolom ide:

"Mi a jó ebben nekik? Vagy csak nem érdekli őket? Vagy nem néznek időjárás jelentést? (Azon túl, hogy ez nem egészséges, még a cipőt is tönkre teszi.)" Micsodaaaaa?? 😄 Nem értem az utolsó mondatod. Mi nem egészseges és mi teszi tönkre a cipőt?? A szandál, az eső vagy ha hűvösebb időben szandált húzok? 😅


Ergo mi nem egészséges még mindig, és mi teszi tönkre a cipőt?? 🤣


Légyszíves linkeljetek már nagyokosok olyan időjárás jelentésről szóló oldalt, ami full megbízható!

Én ezt olvastam, előre:

"Országszerte véget ér a hőség, 19-26 fok valószínű." 19 fokban azt ne mondjátok, hogy megfagytok...és ahogy egy előttem hozzászóló is írta: "Nem mindenkinek egyforma a hőérzete.", lehetséges, hogy ti fáztok nyáron 19 fokba, de attól más egyáltalán nem. Ja és 26-ig "josolták", 25 fokban végképp nem értem minek kéne nyáron mindenkinek úgy öltöznie, ahogy pár nagyon okos emberke elvárja...meg ilyenen akadtok fent, hogy kin van szandál meg cipő és melyik nap, komoly, ha ti ezzel foglalkoztok....

Nos visszatérve, azért mert ti negatívak vagytok, nem mindenki az. Egy kolléganőm is ma jobban felöltözött, mint tegnap. És miért? Mert nem lehet hinni az időjósoknak sem, több mint 25 fokot mondott, ami valljuk be, kellemes idő, nem hűvös és kifejezetten nem a kánikula. Az, hogy esett napközben és a levegő nem melegedett fel, szerintem egy dolog, nyilván mind hülyék vagyunk, akik szandált húztunk...és mivel tegnap esett, 25 fok sem volt, így szerintem elég logikus, hogy aki tegnap fázott, az ma jobban felöltözött. 🤦‍♀️ Én nem fáztam szandálban, ma sem, ahogy tegnap sem...és igen, képzeljétek, én tudom, hogy mit éreztem, bár egyes hozzászólók jobban tudják, hogy kik fáztak és kik nem...🤣


Amúgy holnap mit vegyünk fel? Lehet szandál meg térdig érő nadrág, mint ma vagy legyen sapka, sál, télikabát és csizma? Esetleg hosszúnadrág sportcipővel, csak mert 34 fok helyett "csak" 24 lesz? 😂

Légyszi írjátok vissza, okos emberek, hogy azt veszek fel, amit akarok, az pont jó válasz lenne a kérdésedre, kérdező! 👌

2019. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!