Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandál szakadó esőben?

Szandál szakadó esőben?

Figyelt kérdés

Ma egész nap szakadt erre az eső és elég hideg is volt kint. Az előrejelzésekből ezt pontosan lehetett is tudni.

De rengetegen (főleg nők) divat-szandálban mászkálnak.

Mi a jó ebben nekik? Vagy csak nem érdekli őket? Vagy nem néznek időjárás jelentést? (Azon túl, hogy ez nem egészséges, még a cipőt is tönkre teszi.)



2019. aug. 14. 15:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
14%
Na, látom jön a magyarázkodás megint, mert ugye megdőlt a Nagy Elmélet, hogy 17 fokban nem is fázik mindenki, de most meg azt kéne valahogy kimagyarázni, hogy ugyanazok miért fáznak 25-ben. Nehéz dió...
2019. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%

Én viszont nem kaptam választ, hogy mit vegyünk fel holnap, mi nők, csak hogy ne szóljanak meg azok a férfiak, akik ránk néznek és az tűnik nekik fel, hogy esőben meg 20 fokban szandálban vagyunk vagy zárt cipőben járkálunk 22 fokban....😅

Van nálatok egyébként hőmérő is? Készítetek statisztikát, hogy hány nő jár szandálban, illetve zárt cipőben, amikor SZERINTETEK nem azt kéne hordani? 😅

Remélem a párotoknak is megszabjátok, hogy mikor mit vegyen fel.

2019. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Úgy látom, bizonyos emberek agyában összekeveredtek a dolgok. Most kicsit vonatkoztassunk el a hőmérséklettől.

Ha zuhog az eső, kinézel az ablakon, látod, akkor felveszed a szandált meg a rövid nadrágot? Mert én biztosan nem tenném. Egyébként a szandálok (kivéve ha gumiból vannak) nem vízállóak, nézd meg a dobozában lévő kis leírást. Én így értettem azt, hogy tönkre teszi a nagy mennyiségű víz a zuhogó esőben.

2019. aug. 15. 21:57
 24/34 A kérdező kommentje:
Feltűnő és nevetséges is, hogy szakadó esőben szandálban szaladgálnak, másnap meg jó időben zárt cipőben. Nem kell ehhez statisztika, elég könnyen észre lehet venni és jól lehet szórakozni egyes emberek logikátlanságán! :)
2019. aug. 15. 22:00
 25/34 A kérdező kommentje:
A nyitott szandálon azonnal bemegy a víz a préselt rétegek közé, pár nap múlva szétválik a ragasztásnál. (A sportcipővel is ez történik, ha bokáig érő vízben mész benne.)
2019. aug. 15. 22:24
 26/34 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom férfi vagy. 😂😂

Felesleges a zuhogó esőt keverni azzal, ha néha-néha esik egy ideig. Fogalmam sincs, hogy hol laktok ti, meg hol milyen idő volt, de ahol én élek, ott tegnap pl reggel nem is esett munkába menet...napközben igen, de aki irodában ül, annak szerintem teljesen mindegy. Te pedig járj nyitottabb szemmel, most a papucsok is divatba jöttek, rengetegen hordanak azt is, ugyanúgy esőben is, ahogy szandált is.

Ezen a ragasztós dumán csak nevetni tudok, a gagyi amúgy is szét jön, a márkás is szét tud, max bírja tovább, de nem gondolnám, hogy az eső a fő oka...amúgy meg akkor kár kimozdulni a lakásból esőben ősszel, télen, tavasszal, nyáron, mert úgyis tönkremegy a cipő. Nyáron szandált ne vegyek fel esőbe, mert tönkremegy, na ja, télen meg gondolom a csizma. Jó is lenne, ha ezek miatt mennének szét a lábbelik, lehetne ellenük tenni legalább.


Érdekes, olyan is volt, hogy nyaraláson kapott el vihar, szandálban gyalogoltam vagy fél órát a szállásra, szarrá áztam, a mai napig megvan a szandálom, pedig ez 2 éve volt, sehol nem vált el, nem szakad el és ragasztanom sem kellett. :D és még ugyanúgy idén nyáron is azt hordom, bár az márkásabb, nem a kínai. De kínai szandálom is volt, amit többször sikeresen megúsztattam és 1-2 évig bírták. És ezek mind tapasztalatok, nem is a neten olvastam vagy bármi.

2019. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
11%

Ugyanmár, nem csak a szandállal vagytok következetlenek. Ime néhány gyakori, de unortodox női ruhapárosítás, amikor nem tudják eldöteni, hogy akkor most melegük van-e vagy fáznak:

szandál+ hosszú farmernadrág

Hosszú farmer + trikó

Mini szoknya + kabát

Mini szoknya + vastag csizma

Sort + 2 réteg felső hosszú ujjú

Rövid nadrág télen

Sál 20 fokban

Csípő naci + kiskabi kilátszó derékkal 0 fokban.

Ja, bocsánat, utóbbi már nem divat, illetve miket beszélek, a régi 0 fokok nyilván sokkal melegebbek voltak, mint a mostani 0 fokok.

2019. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
86%

Mivaaaan? 😳

"szandál+ hosszú farmernadrág


Hosszú farmer + trikó"


Ezekkel mégis mi baj van? :D Tényleg léteznek ekkora világi idióta emberek, akik szerint szandálhoz hosszú farmert, illetve hosszú farmerhez topot/trikót nem lehet felvenni???? Ne mááár, ez beteges.... amiket írtál, az első 2 öltözet teljesen normális, a többivel én sem értek egyet. 🤦‍♀️ Ha ezekkel szerinted az első 2 kombinációval baj van....a világ lehet tényleg megérett a pusztulásra. Már inkább az elgondolkodtató, hogy egyáltalán párod van-e, okoskodó hozzászóló.


Amúgy te azt írtad, hogy ennyi erővel télen az enyhe 17 fokban is lehetne szaladgálni szandálban, de látom te leragadtál egy szinten és úgy értelmezted, hogy 17 fok csak egyfajta hőérzet lehet, télen-nyáron egyaránt, gyakorold még értelmezni, amit utána következőre írtam. 😂

2019. aug. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de a szandál + hosszú nadrág szerintem is valóban elég paradox viselet, főleg ősszel, kivéve ha valaki irodában dolgozik, ami mégis meleg, stb-stb-stb...

Szerintem ez inkább úgy van, hogy szeptember, jah az még nyár, de csípősek a reggelek, szóval akkor szandál, dehát csaknem augusztus szóval legyen már valami variáció, szóval inkább akkor hosszú nadrággal.

A másik, ami miatt nevetségesek vagytok, (egyes nők) hogy pl. nem vennétek fel elsőként tavasszal szoknyát, szandált, rövid ujjút elsőként, mert az ciki, csak akkor, ha már más is hordja (Jajj, mit fognak rólam gondolni az emberek, ha meglátnak így, jajj de ciki?!?) Ezt nekem többen is mondták, nem csak kitalálom. Szerintem ez is megmosolyogtató! :)

2019. aug. 16. 10:13
 30/34 A kérdező kommentje:

Kiegészítés egy korábbi kérdésre:

Szerintem miért nem egészséges szandál az esőben?

Nagy esőben pocsolyák vannak, és abban sokminden pl. kutyasz@r is összegyűlik, ha abba belelépsz és egész nap az szárad a lábadra az szerintem nem túl higiénikus :S

2019. aug. 16. 10:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!