Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz a zokniba tűrt melegítő?

Gáz a zokniba tűrt melegítő?

Figyelt kérdés
Itt gondolok pl egy fekete adidas melegítő nadrágra és egy fehér/fekete adidas zoknira, vagy csak egy sima fekete/fehér zoknira. Ma elsőnek próbáltam ki ezt a kombót mert elmentem egy jó haveromhoz, át hívott iszogatni, voltunk ott páran. Az ottaniak semmit se mondtak vagy szóltak rá. Mikor mentem haza fele rá írtam egy másik haveromra aki meg egy másik ismerosommel iszogatott. Nem volt kedvem még hazamenni így hát egy cigi keretén belül beszélgessünk kint a kapu előtt. Elkezdtek kuncogni miközben én meséltem valamit, gondoltam azon. 1-2 perc után rájöttem meg el is mondták hogy a zokni miatt. Mondták hogy Debrecenbe látnak ilyeneket, meg ott megy az ilyen. Nem nagyon mondtak rá konkrét dolgot hogy gáz, furcsa, bu**s, meg hogy minek hordod így. Ezt csak így mellékesen. Én tudom hogy sosincs olyan amit mindenki elfogad, meg mindenkinek tetszik, de ezt a többség elfogadja? Mert ha a legtöbb ember furcsának találja ezt esetleg bu***k, gáznak, akkor inkább hanyagolom a dolgot.

#Adidas #melegítő #zokni #Adidas melegítő #Zokniba tűrt nadrág #zokniba tűrt melegítő #adidas zokni #gáz a zokniba tűrt nadrág #gáz a zokniba tűrt melegítő
2019. aug. 24. 04:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
75%
inkább hanyagold..
2019. aug. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem cipőfüggő. Yeezy mellé meglátásom szerint elég jól néz ki, Supestarhoz sem rossz. Egyébként furcsa, de nem a másik két jelző nem a legjobb megfogalmazás :D Mitől b***s egy melegítő és egy hozzá passzoló zokni? Azért ez nem a szandál-zokni kategória szintja, ami szimplán csak ízléstelen...
2019. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nagyon is jól néz ki,főleg Yeezyvel ahogy már írták is előttem.
2019. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarlak megbántani, de szerintem hanyagold az ilyen hülye trendeket, igaz, hogy Kanye West is így csinálja, de ő mégis csak Kanye West. :D


Egy csaj mondta egyszer, hogy az elmúlt évek legrosszabb trendje ez, de igazából te tudod mit szeretnél hordani és hogyan:)

2019. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem bőven zokniszandál kategória, hacsak nem praktikum miatt kell (kullancsok v szúnyogok ellen).
2019. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Kollancs és szúnyogok ellen nem.(természetben) Javasolt is.

Máshol gáz.

2019. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Az öreg csövesek szoktak ilyet csinálni télen... :D
2019. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Otthon szoktam télen, mert nem fűtünk nagyon (környezetvédelem miatt). Utcára inkább nem mennék így, pláne nem nyáron... De éntőlem mindenki azt és úgy vesz fel, ahogy akar, ha nekem nem tetszik, akkor majd nem nézem.
2019. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Természetesen irtó gáz, méghozzá legfőképp amiatt, mert egyértelműen azért csinálod, hogy majmold a - vélt vagy valós - trendeket. Önálló ízlés, önálló gondolat nulla.

Engedd meg továbbá, hogy e helyütt gratuláljak ahhoz is, hogy ilyen színvonalas programjaid és haverjaid vannak, pia, cigi és hasonló kulturális elfoglaltságok még, gondolom.

2019. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Személy szerint nem tetszik, de hordd azt amiben jól érzed magad.
2019. aug. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!