Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz a zokniba tűrt melegítő?

Gáz a zokniba tűrt melegítő?

Figyelt kérdés
Itt gondolok pl egy fekete adidas melegítő nadrágra és egy fehér/fekete adidas zoknira, vagy csak egy sima fekete/fehér zoknira. Ma elsőnek próbáltam ki ezt a kombót mert elmentem egy jó haveromhoz, át hívott iszogatni, voltunk ott páran. Az ottaniak semmit se mondtak vagy szóltak rá. Mikor mentem haza fele rá írtam egy másik haveromra aki meg egy másik ismerosommel iszogatott. Nem volt kedvem még hazamenni így hát egy cigi keretén belül beszélgessünk kint a kapu előtt. Elkezdtek kuncogni miközben én meséltem valamit, gondoltam azon. 1-2 perc után rájöttem meg el is mondták hogy a zokni miatt. Mondták hogy Debrecenbe látnak ilyeneket, meg ott megy az ilyen. Nem nagyon mondtak rá konkrét dolgot hogy gáz, furcsa, bu**s, meg hogy minek hordod így. Ezt csak így mellékesen. Én tudom hogy sosincs olyan amit mindenki elfogad, meg mindenkinek tetszik, de ezt a többség elfogadja? Mert ha a legtöbb ember furcsának találja ezt esetleg bu***k, gáznak, akkor inkább hanyagolom a dolgot.

#Adidas #melegítő #zokni #Adidas melegítő #Zokniba tűrt nadrág #zokniba tűrt melegítő #adidas zokni #gáz a zokniba tűrt nadrág #gáz a zokniba tűrt melegítő
2019. aug. 24. 04:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez az új divat
2019. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
minden b..zis ami eltér a szürke átlagtól
2019. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Egyaltalan nem gáz ha tetszik hord. A gáz az ahogybitt páran megfogalmazzák a dolgaikat. Elég bevalallos vagy akkor miért ne meg ha neked tetszik. Ze erezd iol magad benne az a lényeg.
2022. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ami nem szürke hétköznapi az sokaknak egyből b.zis

az első társaság volt normális, a második... azok bugrisok

2022. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
baszki ez régi kérdés, leírtam szinte ugyanazt :(
2022. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!