Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Extra túlsúllyal kihez lehet fordulni?

Járt már valaki hasonló cipőben? Esetleg szakember akit tudtok javasolni?

20L

Keress kérdéseket hasonló témákban: kövér, extrém túlsúly, túlsúly

jún. 25. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A tévében volt pár éve a Dr. Tóth című műsor. Az abban szereplő Tóth Tamásnak az a szakterülete.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont jún. 25. 21:05 Privát üzenet
Konkrét szakembert nem tudok, de esetleg keress rá az "obezitológus szakorvos" kifejezésre a lakhelyeden.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont jún. 25. 21:21 Privát üzenet
Ha szakembert szeretnél, én tudok egy dietetikust aki nagyon jó tanàcsokat adhat. Irj egy privit és küldöm a nevet. Ne ijedj meg, nem kalóriaszàmolàst fog javasolni:)

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont jún. 25. 22:26 Privát üzenet
MR.X. nevű felhasználó válasza:

A sok szex lefogyaszt! Tudományosan bizonyított...XD... Amúgy az úszás Neked való lenne pont...

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont jún. 25. 22:42 Privát üzenet
Ez engem is érdekelne

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont jún. 25. 22:58 Privát üzenet

Mégis neked mit takar az extra súly? Nem bántásból kérdezem, de itt a gyakorin sokaknak testkép zavaruk van, és valaki pl: 160 cm/ 60 kg már extra kövérnek tartja. Jó lenne ha leírnád neked mi az extra súly.

Amúgy én túlsúlyosnak tartottam magam (nem extra csak túlsúly) 161 cm / 94 kiló voltam. Ekkora súllyal orvosi segítséget nem kapsz, legfeljebb annyit, ha ragaszkodsz a teljes egészségügyi vizsgálathoz az kérhetsz, de fogyásban csak tanácsot adnak.

Én végül lefogytam 61 kilóra. Kalóriaszámolással, rendszeres edzéssel.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont jún. 25. 23:18 Privát üzenet

Egyetértek 4-essel, a sok szex lefogyaszt. ;) Amúgy meg én mindig is extra kövér barátnőre vágytam. Ha gondolod, szívesen ismerkednék veled. :)

27/F

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont jún. 25. 23:20 Privát üzenet
Megkaptam a privat üzenetedet, gondolom megsértődtél kis üzenetedből olvasva. Nem írom ki a kilódat, és igen, az már extra túlsúly. Meg is lepett, hogy 20 évesen ennyi a súlyod. Ekkora súllyal már az orvosnak is kellett volna jeleznie, hogy baj van. Meglep, hogy eddig egy orvos sem szólt vagy irányított olyan szakemberekhez akiknek ez a szakterületük. Neked az úszás sem lesz jó egyenlőre. Menj el a körzeti orvoshoz, és közöld vele, hogy fogyni akarsz. Lehet felajánlják neked a gyomorgyűrűt-

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont jún. 25. 23:25 Privát üzenet
Életmódot vàltani, fogyni lehet gyomorműtét nélkül is...

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont jún. 26. 00:30 Privát üzenet
Én 135 kgról fogytam le 100ra alig fél év alatt, mindenféle külső segítség nélkül. Bár nem vagyok orvos, de ha kell segítség, írj.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont jún. 26. 07:39 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az előnye a vékonyságnak? Mi a jó benne? Mit lehet csinálni/elérni vékonyan, amit túlsúllyal nem?
Modellkedni szeretnék, de jelenleg túlsúllyal küzdök. Mit tudtok ajánlani ez ellen? (Diétára, edzéstervre, videósra, könyvre stb. lennék kiváncsi) Bővebben lenn.
Fogyózni szeretnék, de kéne segítség. A hasamból szeretném leadni a zsírt, a szüleimhez ilyen témában nem igazán szeretnék fordulni, mert anya mindig éhezteti magát ha fogyózik. (ami nem túl jó? )
20 kg túlsúllyal megfelelő ez a mozgás?
Milyen tornákat ajánlatok nagy túlsúllyal?
Hova érdemes fordulni tartós, lassú fogyás érdekében?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!