Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Nektek tetszik ez a...

Lanyok! Nektek tetszik ez a táska?

Figyelt kérdés
Hugomnak szeretnem megvenni szulinapjara:) [link]

2019. okt. 8. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
A húgod 14 éves. Most kezd nőiesedni. Ne égesd le egy ilyen táskával. Vegyél neki inkább valami szép kis válltáskát.
2019. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 valltaskat nem veszek neki mert tonkre teszi a vallat...
2019. okt. 8. 21:05
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha belepakol 5 kilót, akkor tényleg. De egy kis válltáskának nem az a lényege.
2019. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Fejbe lőném azt aki ilyet merne elém rakni is, virágminta....

A "divat".... Nos egyedi modern megjelenés ezerszer többet ér, mint vulgáris klónnak lenni.

2019. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 Koszi ezt a rendkivul ertelmes hozzaszolast;)
2019. okt. 8. 22:40
 16/18 anonim ***** válasza:

14 évesnek nem veszünk már ilyet, Vans ide vagy oda. Kivéve, ha a húgod szeret infantilis lenni, és hosszútávon (mert nyilván nem alkalmanként hordaná) az is szeretne maradni még egy kicsit. Ne tévesszen meg, hogy a weboldalon 30-35 év körüli nőkkel reklámoztatják, attól még a Mickey Egér gyerekekhez köthető szimbólum.


Nem is értem a Vanst, hogy mire gondoltak ezzel a Mickey Egér vonallal, mert látom van többféle is.

2019. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jo, de tomeg Vans taskat foleg nem veszek neki;) Ma mentem el az egyik plazaba es megvettem, este adom oda a hugomnak, leirom majd a reakciojat
2019. okt. 9. 13:32
 18/18 A kérdező kommentje:
Na szoval... :) Oda adtam a hugomnak a taskat es oromeben elkezdett ugralni, es megolelt hogy csomo idosebb lanyon is latta ezt meeg hogy imadja a Mickey Egeret meg ez a kockas minta is bejon neki szoval ez egy sikeres ajandek volt. ;)
2019. okt. 9. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!