Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/fèrfiak! Ti mennyire...

Fiúk/fèrfiak! Ti mennyire szeretitek/utàljàtok a nőkön a női ingeket?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem ezeket hordani, de sokszor megkapom azt, hogy ez nem nőies, pedig ha tehetnèm mindig csak női inget hordanèk. Nem szeretem az egyberuhàkat, sem a szoknyàt, inkàbb farmert hordok valami csillogós pólóval vagy színes inggel.
2019. okt. 11. 00:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ilyesmire gondolok: [link]
2019. okt. 11. 00:53
 2/9 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki kapàsból beírnà, amit ebben a kategóriàban szoktak, nem vagyok "homàr", heteró vagyok.
2019. okt. 11. 01:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A női inget viccesen blúznak hívják és egyáltalán nem férfias, nem tudom, te milyen közegben mozogsz, de fura mindenesetre.
2019. okt. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

A női ingben benne van az, hogy NŐI, így az már férfias nemigen lehet. Bár tudom, vannak olyan elborult alfahímek, akik magát az inget, mint ruhadarabot társítják férfiasnak, de azokkal nem kell és nem is tudsz mit kezdeni.

Nekem személy szerint nem minden fajta ing jön be egy nőn (a képen látható változat például nem igazán), de például egy kockás inget, csíkos inget, egyszínű fehér inget vagy világoskék farmeringet már nagyon vonzónak tartok az esetek többségében.

Habár én nem szeretem, ha betűrve hordja valaki. Az talán kicsit már tényleg férfias. Persze mindez ízlés dolga.

Sőt, továbbmegyek: vannak olyan lányok/nők, akiken a kicsit bővebb, férfiszabású ingek is vonzón tudnak kinézni. Kölcsönöz nekik egyfajta laza, vagány stílust, persze annál se mindegy, hogy hogyan hordja az ember.

2019. okt. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Amit linkeltél valóban nem a legjobb. Viszont nekem a legjobban az tetszik egy lányon, ha inget hord. Fehér, fekete vagy lazább kockás. Ilyesmik.


A kedvencem ha egy lány inget hord. Főleg, ha fiatal. (Nem pedofil korosztály nyugi, hanem 15-16-tól kb. 20-21-ig)

2019. okt. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ezt a fajta viseletet csak úgy tudom elképzelni, ha a munkahelye ezt megköveteli a hölgynek. Magasabb beosztású valakinek a titkára, vagy netán üzletasszony, vagy egy olyan munkahelyen dolgozik, ahol kell a dress code, tök mindegy, hogy milyen pozícióban van.


Úgy amúgy a hétköznapokban meg. Nem. Szerintem egy ing az nem egy nőies ruhadarab, bárki bármit mond.

2019. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be nőkön ez a stílus, viszont határozottan nem néz ki ettől valaki leszbikusnak, szimplán nekem nem tetszik.
2019. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a nőkön. Jobban mint a pólókat mert ezekben sokkal intenzívebben érzem a finom illatát ha átölelem a barátnőm. És mondjuk szép is.
2019. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Látom eléggé megoszlóak a vèlemènyek, de megnyugodtam, hogy van olyan aki szereti. Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 29. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!