Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok hány pár téli/őszi...

Lányok hány pár téli/őszi cipőtök/kabátotok van?

Figyelt kérdés

Nekem 2 téli bakancs, egy magassarkú bakancs, 1 őszi bakancs, 2 utcai cipő, 2 sportcipő, 2 tornacipő, meg kb 5 pár régebbi cipő (kínaiak) eltévedt, amiket már nem igazán hordok.


3 téli kabát (persze más fazonúak), 5-6 őszi kabi és talán két mellény.


A kérdést azért írom ki, mert a családtagok és a párom szerint túl sok cuccom van és nem férnek el tőlem.

Nyugtassatok meg, hogy ez még teljesen normális :D


2019. okt. 15. 00:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Őszi:


1 db tavaszi-őszi kabát

1 db boka csizma

2 db sportcipő


Téli:


2 db téli kabát

2 db bundás csizma

2019. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metionin ***** válasza:

1 félcipő, 1 Martens cipő, 1 Martens bakancs, 1 téli bakancs, 1 téli "nyúzós" = kutyás, túrás bakancs

Kabátból van őszi brokát mintás, uszályos gótkabát, illetve egy egyszerű fekete amiben sportolni, kutyázni stb. megyek, télre 1 szövetkabát és 1 régi parka amiben anno diákmelózni jártam, most akkor veszem fel amikor sajnálom a szövetet pl. kutyázni.

2019. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem van két átmeneti szövetkabátom, három műbőr dzsekim, egy bélelt farmer dzseki, kettő vastagabb téli kabátom az egyik szövet a másik steppelt. Van egy vízálló bakancsom télre, két hosszú szárú magassarkú csizmám, két magassarkú bokacsizmám és egy lapos sarkú hosszú szárú csizmám, meg egy utcai sportcipőm.
2019. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!