Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szóltok ahhoz, ha egy...

Ti mit szóltok ahhoz, ha egy nő nyakkendőt és inget hord, a haja rövid de nem fiús és nem sminkeli magát, illetve átlagos a testalkata és 170cm?

Figyelt kérdés
Nem párt keresek magamnak, csak érdekel.

2019. nov. 1. 18:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Csakis nagyon nőies nőkön áll jól szerintem és nem a hosszú hajra gondolok, sem a nagy mellekre :)
2019. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Még nem láttam olyan nőt aki nyakkendőt hord, mármint komolyan felvesz egy nyakkendőt és abban végzi a dolgát. A nyakkendőt leszámítva szerintem okés
2019. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Párom irodában dolgozik,és van rá példa,hogy magassarkú-szoknya-galléros blúz- nyakkendő kombóban van.

És nagyon csinos úgy.

Nekem tetszik.Meg is szoktam dícsérni.

Nem nyújt egyáltalán buznyákos benyomást...sőt!

2019. dec. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%

13.

Nem vagyunk egyformák, számomra egy nőn férfi kiegészítő taszító és homárkás.

2019. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14-es,a 13-as vagyok.

Ezzel egyetértek,nem vagyunk egyformák.

Belőled ezt a véleményt hozza ki.

2019. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

És nem véletlen!

Tudnék mesélni hogy a valóságban tényleg a meleg nők viselnek nyakkendőt, ez már a csúcsa a nemi hova tartozás kinyílvánításának.


Ha a párodat nem zavarja ,hogy akinezzel tisztában van az melegnek nézi akkor viselje csak.

2019. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
12-es! nem láttál még rendőr,katona, NAV-os, katasztrófa védő hölgyet nyakkendősen? Ezt ugye nem mondod komolyan!
2019. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél! N34
2019. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is szoktam inget hordani, de ilyen karcsúsítottat, és nyakkendőt is csajosabb(pink, rózsaszín, világoskék stb) színekben, de még sosem gondoltam volna hogy ez jelenthetne mást is. Bár én sminkelem magam és hosszú szőke hajam van.
2019. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

17.

De igen láttam hogyne, és szerinted az “nő” aki katonának,rendőrnek és más fiús szakmát választ? A legtöbbjük meleg, úgy mint a focista nők többsége is.

Mennyi férfi fodrász van és a legtöbbjük meleg,csak hogy felhívjam a figyelmet az összefüggésre.

És a 18-as már jelentkezik is a kérdezőnél mert ő tudja miről írok.


19.

Te is most már akkor képben vagy.

2019. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!