Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kilóg a boka? Lányok?

Kilóg a boka? Lányok?

Figyelt kérdés

Tiszteletem!


Lehet én lennék ódivatú, de teszem fel:


Miért trend bokánál feltűrt farmerben, fehér zokniban, és valami fröccsentet-műanyag cipőben ropni?


Én elhiszem hogy annyi ember annyi személyiség, ... én most a Ti véleményeitekre lennék kíváncsi!


Köszönöm! <3


2019. nov. 13. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én azért hajtom fel mert alacsony vagyok és minden nadrág egy kicsit nagy rám hosszban, és nem szeretem ha a nadrágom és a cipőm összeér
2019. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért volt trend a trapézgatya, amiben 6x elfért a lábad? A zsebes gatya? Mindenki mekkora prolinak tűnt benne. A holdjáró, amiben hasra estünk? A flapper ruha, aminek semmi dereka? A sima üveges divatszemüveg?
2019. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Nekem azért lóg ki minden nadràgból a bokàm, mert magas csaj vagyok.

Nem tudok ezzel mit kezdeni, ha nem gyártanak elèg hosszú nadrágot...

2019. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Én azokon kacagok jót akik felül sálban, sapkában, télikabátban vannak lennt meg a kis csupasz bokájuk libabőrös.😂😂

Ezek közül ami még cukibb mikor a kisfiúk szőrös bokája látszik ki, na az mindent visz...


F

2019. nov. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Divat.
2019. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy az illető milyen megjelenéssel érzi jól magát, miért bolygatja fel ennyire a lelkivilágodat?

Az egyetlen, amiért inkább sajnálom őket, hogy ebben az időben már baromi könnyen meg lehet fázni így. Akkor majd megtanulják.

A másik pedig a magasság kérdése. Nekem messze nincsenek ilyen problémáim, az összes nadrágom végét le kell vágni, különben hordhatatlan és elég nevetséges lenne, de még mindig könnyebb, mint egy előre legyártott darabhoz hozzátoldani.

2019. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem szimplán igy tetszik
2019. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vastag vádlim százszor szebben mutat a bokánál végződő nadrágban, mert így nem “folyik össze” annyira a lábam. Fehér kilógó zoknit nem hordok hozzá, és műanyag cipőt sem, de ilyet másokon se nagyon látok.
2019. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Természetesen nem arról van szó, hogy ez tetszik nekik, mert 3 éve és 3 év múlva is hányni tudtak/tudnak tőle. Majmolják a többit.
2019. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!