Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most ebben a hidegben ti hány...

Most ebben a hidegben ti hány denes harisnyát húztok nadrág alá?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 19:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%

A kérdést látva már kész voltam, hogy megint a "harisnya a gatya alá" fétises ember lesz az, de hogy ez tényleg megy az életben, az meglep.


Szoktam fázni, de felül. Életemben nem volt olyan, hogy a lábam dideregjen, mindig csak felül. És én egész télen csak bundás harisnyát hordok (szoknyával), nem veszek rá gatyát.

2019. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
43%
Vastag bordás pamut harisnyát hordok, de nem a tegnapi nap volt az első, én már hordom vagy két hete. 38F.
2019. dec. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Én mindig egy vékonyabb sztreccs nadrágot húzok alá (nem leggings).

Harisnyában megfagynék.

2019. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

#11

És ha te nem fázol alul, akkor más sem fázhat. Sőt, aki alul fázik, az egyenesen kivetnivaló bolond. Éljen az empátia.

2019. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Még nincs olyan hideg,hogy harisnya kelljen.Kivéve,ha egésznap olyan kint lennék huzatos helyen a szabadban.
2019. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%
14-es, dehogy, nem mondtam ilyet, csak meglep. Ma is tanultam újat, erről szól az empátia, nem? Nem tudtam, hogy vannak, akik lent jobban fáznak, mint fent. Nekem ha fázom, pulcsit kell húznom. A szerveimet érzem reszketni, de a combomon a húst nem. :D Ez hülyén hangzik.
2019. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
48%

Egyedül a 10-es versenyző válaszolt érdemileg.


Számomra azért furcsa aki egy szál naciban van a mínuszokban mert gondolom felül van rajta vagy három réteg ruha,de alulra kijelentik,hogy ugyan minek! Elég egy réteg is, holott alulról fázunk meg leginkább tehát a felülre több réteg is indokolatlan az ilyen embereknél.

A kötött harisnyáról meg annyit,hogy annál kényelmetlenebb viselet még a jéger alsó,de aki szereti kínozni magát az viselje nyugodtan ez utóbbit nyugodtan.

2019. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Bordázott pamutharisnyanadrágot szoktam venni,tegnap is az volt rajtam! Nejlonharisnyát még egyetlen férfi kollégámon se láttam sohasem!
2019. dec. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Az időjárástól függ. 50DENnel kezdem és ahogy hidegebb lesz, akár 200DEN is lesz
2019. dec. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%

18.

Azért nem láttál még nejlon harisnyát még egy férfi kollégádon sem mert még mi nem voltunk kollégák!

A másik dolog meg az hogy a pasik hiúságból inkább választják a kényelmetlenebb megoldásokat mintsem példát vennének a nőkről úgy ahogyan azt tette az a több cég is akik gyártanak férfi nejlon harisnyát.

2019. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!