Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most ebben a hidegben ti hány...

Most ebben a hidegben ti hány denes harisnyát húztok nadrág alá?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 19:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Márpedig én sohase láttam, de még csak nem is hallottam, hogy egy férfi nejlonharisnyát hordjon! Hacsak nem transzfesztita!

Elnézést!

2019. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
43%

20.

Te azt akarod nekem bemesélni, hogy a nadrág alatt nem fázol kint egy szál nejlonharisnyában? És pont ilyen hidegben? Na ne röhögtess! A jó öreg pamuhtarisnyanadrágtól nincs jobb, én már csak tudom!

2019. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy a pamut harisnyától nincsen jobb, de ha valakinek a másik jó akkor nyilván ő meg azt hordja. Ennyi!! Nincs két egyforma ember!
2019. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
45%

23.

Oké, rendben van.Csak a nejlonharisnyától én valahogy idegenkedem.De ettől független az hordha aki akarja.De a nőkön valahogy jobban áll, ez az én véleményem!

2019. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

21.

Íme egy gyűjtemény hogy mennyi féle férfi nejlon harisnya van:


[link]


Nem szégyen a tudatlanság, mindég tanul az ember.

Mellesleg a transzfesztita jelentésével képben vagy?

Mert ide pont nem illik..


22.

Próbáltad már vagy félsz tőle hogy nejlon harisnyát vegyél fel?

Hidd el nem bánt! Nekem sem lett semmi bajom tőle.

Mondom ezt úgy hogy sokmindent kipróbáltam már de mikor a párom rábeszélt hogy a nejlont is próbáljam ki akkor nekem az jött be konfortilag,esztétikailag és nála maradtam.

Szerinted a nők a nadrág alá csak úgy brahiból veszik fel?

2019. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

24!

Az lehet hogy a nőkön jobban áll, de ők szoknyához veszik én meg nadrág alá és nem divatból hanem funkcióból.

Az acélbetétes bakancs is jobban áll férfiakon, de nők is viselik, vajon miért?

Az meg ráadásul látszik is.

Az meg mit zavar bárkit is hogy ki mit vesz fel nadrág alá?

2019. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy nem bánt a nejlonharisnya, nem is félek tőle.Attól viszont annál inkább, hogy a munkatársaim jól körberöhögnek! Ezt inkább nem vállalom be!
2019. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
42%
Férfi léttemre szeretem a harisnyát hordani télen, de csak pamutot, de a másikat nem venném fel semmi pénzért, az már szerintem nem férfinek való, még én is ki röhögném úgy lehet.
2019. dec. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor használom el a picit sérült harisnyáimat, amiket szoknyához már nem tudok, mert pl felszaladt rajta egy szem. Nadrág alatt viszont simán hordható, mert nem látszik, viszont a farmer hamar kikoptatja a harisnyát, és ezekért nem kár. 15-20 denes nekem bőven elég nadrág alá. Jah, és nem kifejezetten a harisnya melegít. Az a lényeg, h a harisnya ráfeszül a lábra, és felveszi a bőr hőmérsékletét. A harisnya és a nadrág közt levegő van ami szigetel. Igaz ugyan, h a nadrág alá bemehet a hideg levegő, de az nem érintkezik a bőrrel, csak a harisnyával ami viszont pont olyan hőmérsékletű, mint a bőr. Nagyon sokat számít hidegben, h csak a nadrág van, vagy még egy plusz réteg is. Persze nyilván kinek mi a szimpatikus, azt vegyen alá, alapvetően úgysem látszik.


32/n

2019. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!