Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ez mindig ilyen...

Lányok, ez mindig ilyen szokott lenni, vagy van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Ha két harisnyát, vagy pedig cicanadrág alá harisnyát húztok akkor hogy szoktátok: Tegnap este házibuliban voltam, és cicanadrágot vettem fel, alá pedig még egy vékony harisnyát. Annyi bajom volt csak az egésszel, h egy idő után már totál le volt csúszva a harisnya, és meg sem tudtam igazítani csak úgy, h a leggigst bokáig letoltam, harisnya megigazít, leggings vissza. Aztán nem sokra rá megint egyre lentebb csúszott a harisnya... Ez mindig ilyen szokott lenni, vagy én szerencsétlengedtem valamit, ami miatt? Igazából túl sok olyan dolgot nem csináltam, kb csak ültem és beszélgettem. Illetve egy dolog jutott eszembe ami kritikus lehetett: a pisilés. Nem tudom számít e valamit, de pisiléskor a cicanadrágot és a harisnyát együtt toltam le, majd húztam vissza. Lehet, h külön-külön kellett volna? Illetve nem tudom számít e, h mennyire tolom le őket, én általában a cobom közepéig szoktam megszokásból, bár ebben a helyzetben lehet, h ez sok volt és éppen csak annyira kellett volna, h a bugyimtól még éppen kényelmesen tudjak pisilni?! Akinek van tapasztalata ebben tudja a választ? Mivel én eddig még sosem vettem fel a cicanadrág alá harisnyát, viszont olvastam és láttam, h sokan szokták, gondoltam megkérdezem. És még mielőtt jönne az oltás: nem, nem ez a legnagyobb problémám, csak kíváncsi lennék, h ez másnál is így szokott e lenni vagy csak nekem jött ki ilyen hülyén a dolog.


27/n



2019. dec. 29. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de minek veszel fel két harisnyát egymásra, vagy leggings alá harisnyát?

Én soha életemben nem csináltam ilyet és nem is látom értelmét?

2019. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem vagy egyedül ezzel a kérdéssel! Én alapból fázós vagyok, nálam teljesen normális hogy nadrág alá is veszek harisnyát, akár munkában vagy otthon. Elsősorban én 15-20 denes harisnyákat szoktam használni, és rá kellet jönnöm hogy nekem két fajta harisnya felel meg. A régi üvegszálas, és a "tanga fazonú" lycrás. Szerintem a probléma a normál harisnyáknál, a lábszár részéhez képest sokkal lazább nadrágrész, így minimális járás után könnyen képes lecsúszni. Míg az általam említett üvegszálas, és tanga fazonú harisnyák egyformán szorítják a láb szárát, és a derék részt is. Persze lenne még a krepp, de azzal nem kínzom magam! Ez az én tapasztalatom, de persze lehet hogy nem megfelelő méretű harisnyát választottál.
2019. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Na megjelent a fétises.


Atya világ hogy nem unalmas ez a sok harisnyás kérdés?

Nekem a farmerom alatt csúszott le a hosszabb szárú zoknim, járt már így valaki?

Most mit lehetne csinálni vele?

Csak hogy éreztessem a kérdés fontosságát...

2019. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A két harisnyának az az ertelme, ha kint hideg van ahhoz, h egy vékonyka kis harisnyában legyek. Pl ha van rajtam két 30 denes az ugyanolyan,mintha egy 60 denes lenne, viszont az irodában meg elég meleg van ahhoz, h a 60 den már nagyon meleg lenne, és nem lenne jó belefülledni, akkor ha 2 vékonyabb harisnya van rajtam, akkor meló ideje alatt leveszem az egyiket, induláskor meg vissza, így odakint sem fázom, és az irodában sem sülök meg. Szerintem ez így nagyon praktikus, viszont ennél a módszernél sosem volt még probléma, mivel kb csak addig volt rajtam 2 harisnya, amíg a lakásom és a munkahelyem közt voltam (kb 2×30-40 perc) ezidő alatt pedig se wc-n nem voltam, se nem csúszott le egyik sem.


Leggigs alá harisnyát pedig most próbáltam először. Egyrészt mert csak 80denes a leggings, úgy éreztem kell azért alá valami plusz réteg, másrészt meg sokmindenkitől hallottam már h szokták így használni, gondoltam akkor most én is kipróbálom. Egyébként én is hülyeségnek tartottam, nem tudtam, h minek a legings, ha úgysem marad szabadon a lábfej. Amúgy azt sem értem meg aki a cicanadrághoz zoknit húz, mert a cicanadrágnak pont az lenne a lényege, h szabadon hagyja a láb egy részét, viszont a zokni már üti is ezt az elképzelést. Vagyis, ha nem akarom szabadon hagyni a lábfejem, akkor nem cicanacit veszek zoknival, hanem inkább egy normál harisnyát, mert az egyben megoldja azt amit amúgy 2-vel lehetne... Ennek ellenére mégis sokan a leggings mellett vannak, mert azt hiszik, h jobb/stílusosabb, mint egy harisnya. Pedig tök ugyanaz a kettő, ha nem látni, h hol végződik

meg sem lehet mondani, h melyik a harisnya, melyik a leggings. Szóval szerintem is totál hülyeség az egész, de mivel mégis elég népszerű a dolog, gondoltam egy próbát csak megér. És vissza is jutottunk az elejéhez: azt, h nekem milyen tapasztalatom lett vele, a kérdésben már leírtam. Ezek alapján nem csak elméletileg, de gyakorlatilag is hülyeség harisnyát venni a leggings alá! Viszont azt továbbra is nyitva hagyom, lehet, h valamit én csináltam rosszul, és igazából nem feltétlen ilyen. Vagy ha nem ez a helyzet, hanem egy általános jelenségről van szó, akkor meg kíváncsi lennék a motivációkra, h ennek ellenére mégis miért ilyen népszerű.


(Mondjuk én a magam részéről inkább maradok a harisnyánál lábfej nélküli helyett!)

2019. dec. 29. 17:53
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha tudom, hogy senki előtt nem kell majd levetkőznöm, akkor én azt szoktam csinálni, hogy tanga fazonú bodyt veszek fel, amit harisnyán kívül kapcsolok be. Elég sz.rul néz ki, viszont működik.
2019. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3#

Látom neked ez a fétisezés a vesszőparipád! :D Szerintem ebben van már némi paranoia is. Több ezer harisnyás/harisnyával kapcsolatos kérdés van az oldalon, szerinted nyilván az összes valamiféle fétises összeesküvés a te idegesítésedre, mi?! Én elfogadom, h hidegen hagy a téma, mert pasi vagy és nem érint, de attól még lehetne ezt kultúráltan is intézni. Pl úgy, azokat a kérdéseket, amik idegesítenek, vagy nem érdekelnek, szépen tovább lapozod, és nem jössz baromságokat írkálni egy olyan dologról amihez nem,h közöd nincs, de saját bevallásod szerint is idegesít a téma. Viszont egyre inkább az a benyomásom, h nem is, sőt kifejezetten kíváncsivá is tesz a dolog, csak valami belső feszültségedet amit ez okoz neked, azzel próbálod meg leplezni, h nagy hanggal fellépsz ellene, és próbálod jelentéktelen sz@rságnak beállítani. És én el is hiszem, h sokak számára valóban az, viszont vannak olyanok is, akiknek meg nem, és valamilyen formában segítségükre van a kérdés, illetve az arra adott válaszok. Egyrészt ezt intelligens ember tiszteletben tudja tartani.. Másrészt pedig nem tudom, h te kinek képzeled magad, h így egy személyben eldöntöd, h mi a baromság, és mi nem az! Ha össz-vissz csak két ember van akit érint/érdekel a kérdés, már akkor nincs igazad! Elég szánalmas és sivár életed lehet, h jól sejtem, abból kiindulva, h számodra totál érdektelen kérdésekhez kommentelsz értelmetlen dolgokat. Mert nem sok értelme van annak amit írtál, mert csak a saját korlátolt véleményed próbálod általános érvényűnek beállítani, és ez értelmetlen időpocsékolás. Viszont, te mégis szánsz rá időt az életedből, ami vagy azért van, mert titkon nagyon is érdekel a dolog, vagy pedig azért, mert olyan ingerszegény az életed, h ez egy igen fontos örömforrás lehet! (Amennyiben ez a helyzet, akkor bocsi, nyugodtan csináljad, igazán nem akarlak tőle megfosztani)

Egyébként te minden számodra érdektelen dologhoz így viszonyulsz? Pl, ha sminkelési, vagy női dolgokkal kapcsolatos kérdést látsz, arra is ez a reakciód?!

Na mindegy is,nem folytatom tovább, remélem azért lesz aki elgondolkozik ezeken, ha nem is feltétlenül te..


Amúgy meg, csak h a kérdésedre is válaszoljak, tűrd bele a nadrágod végét a zoknidba, az majd nem engedi lecsúszni. Mondjuk, ha nem csizma van rajtad, akkor nem túl esztétikus látvány. De praktikus. Ha meg olyat akarsz, ami praktikus és esztétikus is egyben, akkor szerezz be egy zoknitartót, azt pont ezért találták ki! Remélem írtam olyat, ami megoldás lehet a problémádra!


(Látod, így is lehet ezt, pedig elhiheted, h se farmert, se hosszú szárú zoknit nem hordok... :D :D)

2019. dec. 29. 18:38
 7/14 A kérdező kommentje:

#2

Szerintem nem ugyanazt értjük üvegszálas harisnya alatt. Mert az üvegszálas harisnyának még annyi rugalmassága sincs, mint a kreppnek. (A Bellinda fly 15 pl) Szerintem a klasszikus üvegszálas harisnya a kreppnél is rosszabb. Egyszer volt rajtam csak, de elég is volt. Egyrészt hihetetlenül nyúlik 2 utcányi séta után már a térdemen annyit nyúlt, h rendesen "hurkákba" gyűrődött rajta, az idő előrehaladtával pedig fokozatosan haladt lefelé. Amikor levettem a cipőmet a harisnya orra és a lábujjaim vége közöt 4-5 centi hely volt. Este mikor levettem, annyira ki volt nyúlva, h kb 2x elfértem volna benne. Mondjuk újra összement az eredeti méretre, de igazából ez lényegtelen is. Amiért még utálom ezt a fajtát, h durva, rideg tapintású a lábon, illetve, h nagyon természetellenes hatást kelt a lábnak. És túlságosan fényes is. Kíváncsi lennék te melyik harisnyát érted üvegszálas alatt?

Amúgy én is a lycrás harisnyákat szeretem hordani leginkább, viszont nekem teljesen mindegy, h tanga fazonú, csípő, normál vagy magasított derekú, mert számomra mindnek van valami létjogosultsága. Nekem az az elsődleges szempont, h lycrás, a derék kialakítása nekem másodlagos szempont. Igen, valóban ezek azok a harisnyák, amik tartást adnak a lábnak, azon kívül kontrasztot is, és elfedi az apróbb kis hibákat. Nagyon jó az anyaga is, állagra tapintásra, érzésre. Imádom azt a selymes, lágy szorítást, ahogy a lábaimra ráfeszül, szóval nekem is abszolút kedvenc.

A sima mezei krepp harisnya valóban kínzás! :D Mondjuk nekem van pár darab, amit kifejezetten jónak tartok (angliából kaptam őket), mert nem olyan lógós mint egy átlagos krepp, van egy kis rugalmassága, de közel sem annyi, mint egy lycrásnak, hanem épp csak annyi amitől nem csúszkál a lábon, viszont nem érződik, h ráfeszül. De nem is ez a lényeg benne, hanem az, h felhúzva abszolút nem látszik a lábon. Egyáltalán semennyire. 10-15 centiről esetleg nagy jó indulattal ki lehet szúrni, ha valaki tudja mit kell nézni, de egyértelműen csak akkor derül ki, h van e harisnya vagy nincs, ha megérintik a lábat. Akármilyen "matt" harisnyákkal próbálkoztam eddig ennyire "láthatatlan" egy sem volt. Még a 8denesek sem! Szóval nagy becsben tartom őket, mert én azokat a harisnyákat szeretem legjobban, amik alig látszanak a lábon, adnak neki egy szép kontúrt, esetleg diszkrét csillogást vagyis szebb lesz tőlük a láb, de úgy h nem egyértelmű, h van e harisnya, vagy nincs.


Egyébként azzal nincs bajom, h önmagában lecsúszik rólam a harisnya, nem szokott. Tudom melyik típusból milyen méret kell (alapból 3-as viszont van 1-2 fajta, amiből a 4-es a jó rám), a lycrás harisnyák amúgy sem csúsznak le, max nem feszül ki annyira, de attól még a helyén marad. Szerintem a leggings és a harisnya egymásra húzásában volt valami hiba. A harisnya nem volt nagy rám, viszont eléggé "csúszós" anyagú volt... mondjuk ettől inkább a cicanadrágnak kellett volna lecsúsznia. Mindegy is szerintem nem fogom többet eröltetni a dolgot, ha ilyen lesz egy vastag harisnya, azt jónapot!

Mondjuk én inkább szoknyás vagyok, de ha mégis nadrágot veszek, akkor én is veszek alá harisnyát. Mondjuk én azokat hordom el nadrág alatt, amiket szoknyával ruhával már nem tudok, mert pl felszaladt rajta egy szem, vagy a körmöm csinált rá egy pici lyukat ilyesmi. Az én esetemben ez nem mérvadó, mert lehasznált harisnya van a nadrág alatt, de mindig is érdekelt a dolog, h nem koptatja e el gyorsan a nadrág a harisnyát? Vagy ez hogy van? Te biztos meg tudod mondani! :)


#5

De ezt egy vagy több harisnyával? Ha egy harisnya van rajtam az nem szokott lecsúszni, viszont tegnap kettő volt és az babrált ki velem.

Egyébként meg köszi a tippet, nekem is van egy bodym, bár nem tanga fazonú. Egyébként az úgy nem kényelmetlen? Mert belegondolva a body tanga része illeszkedne a helyére, a harisnya viszont visszatartja, így két dologra következtetek: az egyik, h a harisnya egyszer csak szétszakad és a body tangás része a helyére kerül. A másik meg az, h a harisnya bírja a strapát, a tangával összefeszül, majd valamennyire bevágódik a helyére, és mivel a harisnya van alul így a tanga által tutira hozzáfeszül a bőrhöz, ami menet közben, ahogy a fenék mozog, szépen kidörzsöli. (Én már jártam így nyáron, mikor nem volt rajtam bugyi, csak harisnya:))

2019. dec. 29. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

150 denes harisnyát veszek, és nem szokott melegem lenni az irodában. Ennyi erővel a pasik meg ledobhátnak a gatyájukat.


Ez amúgy megint ilyen hülyepitsa probléma, ami miatt minden nőt egy kalap alá vesznek, és engem is lenéznek, nem csak téged, ahogy kéne.

2019. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Atyaég! Nem csoda, ha lenéznek, már bocsi!

Magadból indulsz ki, és figyelmen kívül hagyod, h nem vagyunk egyformák.... Neked elviselhető a meleg irodában a 150denes harisnya, nekem az már kintre is húzós lenne. Nekem pl nincs is 150denes harisnyám, 120 a legvastagabb, azt is csak síeléshez használom.

Nem is igazán értem, h most mi bajod van, leírtam valamit, ahogy szoktam, ami nekem bevált módszer. Neked nem kell ezt csinálni, igazából rád ennek semmilyen hatása nincs, ha jól sejtem ettől neked nem lesz se jobb, se rosszab... Mondjuk ha attól jobban érzed magad, h itt méltatlankodsz, nekem aztán tök mindegy, nem állok a boldogságod útjába! ;)



Jó, hát ez is egy vélemény... Csak épp hülyén látod a dolgot! Nincs itt semmi féle probléma, a helyzet az, h tegnap kipróbáltam valamit, aminek a kapcsán kiírtam egy kérdést. Mi ezzel a baj? Nem pont erre való az oldal szerinted?! Én nem tekintem problémának, csak egy számomra furcsa, érthetetlen jelenségnek, amivel kapcs érdekelnének tapasztalatok. Nyilván te nem tudsz semmit hozzá tenni, csak azt nem értem miért zavar az, ha más meg igen?! Haha! Őszintén kívánom neked, h ez legyen a legnagyobb "hülye3.14csás probléma amibe itt az oldalon belefutsz! ;)

Jah, és megsúgom, h egyáltalán nem vesznek minden nőt egy kalap alá, ez egy minden alapot nélkülöző kijelentés. Viszont, ha ezt tényleg, komolyan így látod, akkor eléggé megkeseredett ember lehetsz, aki megpróbálja másokra hárítani, h miért is rossz neki... Mondjuk, ha előbb inkább magadba néznél, azzal lehet többre mennél, de tudom-tudom mindig sokkal egyszerűbb mást hibáztatni... Viszont az nem vezet ám sehova, kezdhetsz is vele megbarátkozni. Hiába nevezel meg engem és/vagy a kérdésemet minden bajod okozójának, mivel tisztában vok vele, h ez egy nettó baromság, így totál hidegen hagy a dolog, picit sem hat meg/veszem magamra, teszem tovább a dolgom élem tovább az életem,te pedig azt gondolsz amit csak akarsz nekem attól se rosszabb, se jobb nem lesz! Igazából azzal, h ennyit írtam róla több időt szántam rá mint amennyit indokoltnak látok, csak tudod a remény, h hátha betalál valami, és kipattan egy kis szikra amitől rájössz, h a legtöbb keserűséged, rosszindulatod, problémád, sértettséged forrása saját magad vagy, nem pedig mások... Tényleg őszintén kívánom, h mielőbb sikerüljön megértened, és el tudd kezdeni élni az életedet, mert hát az, h itt az oldalon vezeted le a frusztrációidat agyatlan kommentekkel elég szegényes, egyhangú életre utal...

Figyi, én nem ismerlek, totál semleges közönbös vagy a számomra, de nincs bennem rosszindulat irányodba, sőt inkább akkor már a jószándék jegyében írom ezeket. Tudod miért?! Mert nekem is volt egy ilyen időszakom, amit sikeresen magam mögött hagynom, és lénysgesen jobb lett azóta az életem. Neked is csak újfent ajánlani tudom! :)


Na de mindegy is, én részemről befejeztem ezt a dolgot, nem tudok és nem is akarok többet hozzáfűzni!


Légyszi csak akkor/azok írjatok, akik a kérdéssel kapcsolatos érdemi dolgokról írna, egyéb dolgokat inkább máshova már!

Köszi! :)

2019. dec. 29. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg de vissza nézted a novelláidat milyen ódákat írsz egy haszontalan ruhadarabról?

Már ne is haragudj ,de ez beteges!

Volt itt egy szintén kezelésre szoruló kisfiú a magát biszexlevinek hívott boxer mániás gyerek azt is már a derítőbe kívánta mindenki a boxeres kérdéseivel.

Mintha nem lenne egyéb ruhadarab az emberen.

Te meg amit leművelsz ezzel a szhar harikkal az már beteges.

Én i írjak ki kérdést a zokinijaimmal kapcsolatban aztán regéljek oldalakat róluk hogyan veszem fel,melyik csúszott le és mikor?

Nevetséges vagy de nagyon!

2019. dec. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!