Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ez mindig ilyen...

Lányok, ez mindig ilyen szokott lenni, vagy van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Ha két harisnyát, vagy pedig cicanadrág alá harisnyát húztok akkor hogy szoktátok: Tegnap este házibuliban voltam, és cicanadrágot vettem fel, alá pedig még egy vékony harisnyát. Annyi bajom volt csak az egésszel, h egy idő után már totál le volt csúszva a harisnya, és meg sem tudtam igazítani csak úgy, h a leggigst bokáig letoltam, harisnya megigazít, leggings vissza. Aztán nem sokra rá megint egyre lentebb csúszott a harisnya... Ez mindig ilyen szokott lenni, vagy én szerencsétlengedtem valamit, ami miatt? Igazából túl sok olyan dolgot nem csináltam, kb csak ültem és beszélgettem. Illetve egy dolog jutott eszembe ami kritikus lehetett: a pisilés. Nem tudom számít e valamit, de pisiléskor a cicanadrágot és a harisnyát együtt toltam le, majd húztam vissza. Lehet, h külön-külön kellett volna? Illetve nem tudom számít e, h mennyire tolom le őket, én általában a cobom közepéig szoktam megszokásból, bár ebben a helyzetben lehet, h ez sok volt és éppen csak annyira kellett volna, h a bugyimtól még éppen kényelmesen tudjak pisilni?! Akinek van tapasztalata ebben tudja a választ? Mivel én eddig még sosem vettem fel a cicanadrág alá harisnyát, viszont olvastam és láttam, h sokan szokták, gondoltam megkérdezem. És még mielőtt jönne az oltás: nem, nem ez a legnagyobb problémám, csak kíváncsi lennék, h ez másnál is így szokott e lenni vagy csak nekem jött ki ilyen hülyén a dolog.


27/n



2019. dec. 29. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Na hogy írjon neked egy praktikus megoldást is. Fel nem fogható, hogyha az irodában amúgy leveszed az egyik harisnyádat akkor miért nem cseréled át az amúgy vastagabb harisnyádat egy vékonyabbra, minek van a kettő egymáson ? De mindegy is. Nagyon sok ilyen kérdező van errefelé akinek elmondod hogy hülyén gondolkodik, vagy fura valami akkor ő van megsértve. És mi vagyunk az elkeseredett emberek... No comments
2019. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Menj már be egy Kikbe, ott nem feltűnő, ha harisnyát fogdosol, és nézd már meg a 150 deneset. Sőt olcsó, vedd meg, próbáld fel. Nekem 20 fok felett melegem van, és gyűlölöm a nyarat, a napot, de 150 den messze nem meleg. Hidd el, voltak thermo gatyáim, amiben csorgott az izzadtság a derekamon, a harisnya nem ilyen.
2019. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

750 forint a rossmamnban egy 100 denes harisnya, probald ki, nekem nagyon melegem szokott lenni, de nem sulok meg benne meloban.

A masik jo modszer: body. En egyberuha ala siman felhuzok bodyt, melegen tart es a harisnya is rajtad marad. Vagy huzz fel kivulrol egy tangat a harisnyara, vicen kivul tokeletesen fent tartja.

2019. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 krisztamnk ***** válasza:
94%

kérdező, szerintem kicsit túlreagáltad a 8-as hozzászólást :-)

a kérdésedre visszatérve ha nagyon fázom én 20-as lycrás testszínűre v.fekete nejlonharisnyára szoktam húzni vastag leggings-t, és nem csúszik le. Illetve nagyjából együtt csúsznak le. Pisilés után meg vagy egyben fölhúzom és jó marad, vagy lehet letolni mindent és kezdeni öltözködni bokától fölfele újra :-)

2020. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!