Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen férfi boxeralsót...

Milyen férfi boxeralsót ajánlotok a kérdésben szereplő márkák közül? Milyen méretet vegyek? A Hervisben venném.

Figyelt kérdés

Eddig a New Yorkerben kapható SMOG típusú férfi boxeralsókat vásároltam, azonban kb. fél éve átalakult a márka, és kényelmetlen lett a szabás, ugyanaz a méret szoros lett, és az anyaga sem olyan már, mint volt.

SMOG-ból M és L, de leginkább L méretűeket hordok.


Most nagyon megtetszettek a Hervisben a LEVIS és a PUMA alsók. Többet szeretnék venni, ezért nem mindegy, hogy mennyi pénzt költök el, milyen minőségű alsóra.


Puma:


[link]


Levis:


[link]


Melyiket ajánljátok kényelem és tartósság szempontjából? Külsőre a Puma jobban tetszik, mint a Levis.


Milyen méretet vegyek ezekből, ha 180cm és 95Kg vagyok, és nem szeretném, ha szorítana?


2020. jan. 2. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem Puma van és azok eléggé tartósak


szerintem méretben L vagy XL lehet

2020. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megrendeltem webáruházon keresztül az L-est, úgy vissza tudom vásároltatni, ha nem volna jó.
2020. jan. 12. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!