Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk is hordhatnak 80 - 100...

A fiúk is hordhatnak 80 - 100 denes fekete harisnyát rövidnadragal vagy ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 18:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ne mások véleményével törődj! ^^ Meglehet, hogy nem fogják jól kezelni körülötted az emberek, de és egyben mert innovatív vagy! A nyelvújítók ellen is voltak, és azt is hülyének nézték, aki szerint a föld gömbölyű, de áttörést hoztak. Te pedig előrébb vinnéd a feminizmust - a nemek egyenlőségét, nem a 21. században elterjedt jelentését, miszerint férfi gyűlölet -, hiszen bemutatnád, hogy valami nem fiús vagy lányos. Emberek vagyunk mind, azok pedig tárgyak mind, azt viselünk, amit akarunk. Ráadásul a lányok hordhatnak "fiús" ruhákat, míg a férfiak rengeteg mindenben le vannak korlátozva. Szegények még csak akármilyen színt se hordhatnak, hogy ne kapjanak megjegyzést!


Szóval ha félsz megértem, ezzel nincs baj, ameddig nem engeded, hogy korlátozzon. ^^

2020. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Bizony a lányoknak semise szégyen ha felhuznak fiús cucokt, de ha egy fiú felhuz egy lányo cucot az már szenzáció.
2020. jan. 19. 09:45
 13/30 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!


Csak nyugodtan!


Ne törődj a sok hiú kisfiúval, ők had járjanak úgy ahogy egymásnak tetszenek.

Ők rettegnek a ruha anyagától is a nejlont úgy kezelik mintha leprát terjesztene, szerintük a pamut bordás hari a (géprongy) amit szabad pasinak viselni.

De, te és gondolom még sokan úgy gondolják hogy nekünk is jár a komfort és a kényelem és ha bejön a nejlon akkor ugyan úgy viselem mint a pitcsák a férfi ruhákat mert nekik valószínűleg az tetszik valamiért.

Csak ott a fene tudja miért marad el a homárkázás.


Már csak azért is jó viselet mert ezeket a köpködőket jól fel lehet vele idegesíteni.

Én meg jól érzem magam benne...


F

2020. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Én valami vastagabb harisnyával hordanám ha pasi lennék


Illetve a negatív hozzászólóknak, persze a lányok alapból férfi ruhában nem zavar titeket.

2020. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
Osztom az előttem szóló véleményét. Pasiknak csak pamutharisnya való és azt szerintem gond nélkül viselhetik mert mivel nekik is van lábuk ami ugye tud fázni, mondjuk a rövid nadrágot nem értem de hát ő tudja. Szóval én csak pamuttal hordanám az biztos. Egy hozzá szóló linkelt be kék csíkos harisnyát, az szerintem elég fiús, az biztos új divatot teremtene, de nekem mondjuk tetszik aranyos nagyon, de egy sima fekete az rendben van.
2020. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Ekkora marhaságot!

Jó hogy nem már elő van írva hogy CSAK pamuthari való pasinak.

Azt visel mindenki amit szeret és kényelmesnek talál.

Én a nejlont szeretem és az a konfortos számomra ezért azt veszem fel rövid nadrággal.

Mellesleg 1996 óta gyártanak férfi nejlon harisnyát.

Nyugaton sinán viselik csak itt van ez a sok rinyagép.

2020. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%
Nejlonharisnya rövidgatyával fiún, Lyázusmária. Meg eleve harisnyán rövid gatya, értelme nulla. Miért nem mindjárt szoknyát veszel fölé, az legalább illik hozzá?
2020. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%

Ha így tetszik így hordom.

És örülök hogy akiknek nem jön be ,azokat tudom idegesíteni...

2020. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
80%

Ennél a kérdésnél miért nem kérdezed meg hogy nőn férfi nadrág..?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Ja! Mert csak a fiúkat jöttél fikázni.

2020. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
90%
amugy milyen rövidnadrággal venned fel? szerintem.nem rossz ötlet en is kiorobálnam szivesen!!
2020. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!