Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kérdés már régóta motoszkál...

A kérdés már régóta motoszkál bennem és ahogy hallom emberekől (főleg fiuktól) nagyon megoszlik erről a vélemény. Divatos egy 15 éves fiúnak a szőrös kabát?

Figyelt kérdés
A fiúk fele azt mondja menő, a másik fele, hogy bu*is. A lányoknak úgy tudom bejön. Mindenkinek a sját véleményére vagyok kíváncsi. Egyébként szőrös kpucnira gondolok.
2008. nov. 19. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát eléggé bu... és olyan divatmajmos.Szerintem egy fekete szövetkabát vagy bőrkabát sokkal férfiasabb.Bááár a szőrös kabát eléggé tinis,dehát ha ez a célod vele...
2008. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
ha vkin jól áll akkor nekem nagyon bejön én imádom az ilyen pasikat sőt nekem az is tetszik ha egy srác vasalja a haját de csak ha jól áll neki
2008. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Nekem egyáltalán nem jön be. Ha illik a stílushoz, ha nem. Szerintem b.zis.. bocsi.
2008. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azért a szinektől is függ,mert például,ha fekete a kabát és fekete a szőr az még oké!:)

De például,ha fehér a kabát és barna vagy vaj színü a

szőr az kicsit BÚZÁS!!!:S

2008. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
ne azt hordd ami mások szerint divatos.hanem amiben jól érzed magad!én 14éves lány vok és nem az érdekel h a pason milyen kabát van hanem h milyen az egyénisége.
2008. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a szőrös kabát, pedig én már 33 vagyok, ez nektek már lehet hogy öregnek számít.Ez is olyan, mint a rózsaszín ing. Egy vékony, nyálas ,fehérbőrű, szőkített hajú fiún b.uzis, de pl. az én páromon, aki barna bőrű, izmos és mindig borostás, egyáltalán nem az. Neki a szőrös kabát is jól állna, persze ő nem veszi fel, de azért nekem tetszik.Szóval, ha vki elég férfias, bármit felvehet,nem lesz tőle h.omokos.A nők is egyre gyakrabban hordanak fiús cuccokat, de ha nőiesek, akkor jól áll nekik.
2008. nov. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szőrös kabát, sokkal férfiasabb mint egy bőrdzseki vagy egy szövetkabát. Sőt bármilyen sportos dzseki jobb. Ráadásul ha fúj a szél és felveszed a szőrös kapucnit, nagyon jól melegíti a füledet:) Ami pedig ezt a b..is dolgot illeti, nevetséges. Ma már nincs ilyen, nagyobb városokban az sem szúr szemet senkinek ha egy pasi pink dzsekiben mászkál...A mellet már nem foglalnék véleményt, hogy ez jó-e vagy nem.
2008. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!