Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert jo az a ferfiaknak, ha...

Miert jo az a ferfiaknak, ha biztatjak a not, hogy egyen? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon vekony lany voltam/vagyok..10 eve nem ettem nem fogyokuras etelt..futok is..rendszeresen..Talalkoztam egy ferfival,es beleszerettem..Szereti ha fozok Neki igy megteszem..En eddig sosem akartam Vele enni,de azt mondta,hogy igy nem lehet elni..Nagyon pici adagokat ettem,es megis(mivel reg nem ettem ilyet..tudom..) hiztam eddig 10kgot...Hala Istennek annyira nem latszik 185/64 vagyok most eddig 54 voltam..Tovabbra is edzek,de O allandoan etterembe akar vinni,es azt mondogatja,hogy elvezzem mat az izeket ennyi ido utan,es hogy O nem azert van velem,mert vekony vagyok,hanem mert szeret.. :/39 eves vagyok,de meg mindig vekony akarok lenni,es ezert edzem is,de nekem nem fog menni tovabb ezaz eves dolog.. :(

2013. júl. 19. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert a nők képesek gyengévé, betegesen sovánnyá koplalni magukat.


Tévedés ne legyen, kiba.sott butának tartom a férfitársaim zömét. De a nők.. hehh, na vajon kik tudnak túltenni a férfiakon..?


Az ember normálisan eszik.. normális kajákat és nem kis adagokat. Aki kis adagokat eszik, vagy hízik ha többet eszik az valamit rosszul csinál. Ez van, lehet rosszul is csinálni, csak ez azért rossz mert ritkán jó.


Például valaki péksüteményt akar enni, én nem tilthatom meg de ő fog szívni idővel.


Te hús-zöldség kajáktól híztál 10 kilót? Gondolom nem. Nos, talán ezért van probléma, valahogy mindig mindenki eltér a hús-zöldségevéstől, aztán jönnek a varázslások a nagyon kevés evéssel, vagy történnek a fokozatos hízások. Nem értem, miket szoktál enni a kedveseddel?

2013. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bennem is felmerült a kérdés, vajon mit eszel?


Ami kérdésedet illeti, nem vagyok férfi, de egy 185/54 nőt én is evésre biztatnék. Hiába edzettél, sok izom nem lehetett rajtad a számok alapján, iszonyúan kevésnek tűnik.

Azt is megértem (mint hedonista), hogy szeretné, ha élveznéd a gasztronómia gyönyöreit. Én egész életemben nagy súlyt fektettem erre :) Ez nem ütközik az egészséggel és a fogyással, sőt, az egészséghez, ugye, rendesen enni kell.

2013. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:
Muramista, 185/64? Azért akarhatja hogy egyél, hogy életben maradj.
2013. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne arra gondoljatok,hogy porkoltet zabalok..Eddig csal gyumin,es feherjen eltem..A parommal nem eszunk mast csak halat,feher hust(ritkan),padlizsan kremet(minden nelkul),zoldsegeket...igazabol semmi hizlalot,de gondolom a gond az,hogy eddig ilyneket sem ettem...
2013. júl. 19. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig semmi gond a pörkölttel, ha jóféle alapanyagból van... No mindegy.


Ha jó dolgokat eszel, akkor rendben van, az pedig normális, hogy az eddig koplaló test felszed egy kis súlyt, amire szüksége volt (izomra és egy pici hájra is szükségünk van).

Zsírt eszel eleget? Mert régen nem tetted, a leírásod alapján...

2013. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
185/64? Pár éved van csak hátra, élvezd, használd ki.
2013. júl. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!