Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó minőségű farmernadrágot...

Jó minőségű farmernadrágot keresek, szűk lábhoz simuló modellt, a kinézet is nagyon fontos!?

Figyelt kérdés

Elsősorban munkához és motorozáshoz is szeretném használni. A török meg kínai nadrágok nekem nagyon hamar szétszakadnak, motorozához nem is ajánlatosak.

Néztem a Mustang farmereket, mert gondoltam az minőségi strapabíró, de hát nagyon gagyin néznek ki.

Kell rá két zseb is, a legtöbb crossmotoros nadrág azért esik ki, és ne legyen bugyogós sem, fontos a farmer stílus is!



2020. febr. 13. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Levis?
2020. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik márka jó lehet, egyik sem bír sokkal többet a másiknál. Kis különbség van csak közöttük. De olyan úgy sem lesz ami 3x annyit bír egy másikhoz képest.

Én éppen ezért inkább veszek több olcsóbbat, mint egy drágábbat ugyanannyiért.


Amúgy fazonban pedig super skinny fazont keress, az kell neked. Az mindenhol simulni és feszülni fog a lábadon, nem fog lobogni, és még jól is néz ki! :)

2020. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Régebben találtam egy elég jó minőségű kínait. De tényleg fogásra is, és a varrása is sokkal erősebb mint a többi. Ezt használom munkára, és minden egyes hétvégén viszem a varrónőhöz megjavíttatni. Már vagy ezer folt van rajta. Tulajdonképpen nem is az zavar hogy szakad, mert meglehet javíttatni, hanem hogy sokszor kell őket.

Na de nézegettem a neten motorosnadrágok után, kb mindegyik kevlár erősítéses, ami sokszorta erősebb az acélnál, igaz az ára is kb 10x-ese egy normál nadrágnak, de tuti hogy ilyet veszek.

Van többféle márka is (európai vagy amerikai) pl.


Pandomoto www.pandomoto.com -ezek jól is néznek ki, kb 250€ egy nadrág, azért van különbség.

2020. febr. 14. 17:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy amikor elcsúszol vele a sima farmer anyag kiszakad, csak a belső kevlár borítás marad ép.

Nézek másat hátha kapok jobbat.

2020. febr. 14. 23:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Maradtam a Pando Moto-nál

Van ez a Karl Devil 9 farmerjük, nagyon jól néz ki, ha valaki más is keres hasonlót nézegesse őket!


[link]

2020. febr. 16. 16:58
 6/6 A kérdező kommentje:
2020. márc. 3. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!