Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a harisnya + rövidnadrág...

Ez a harisnya + rövidnadrág divat lenne a fiúknál?

Figyelt kérdés

Tény, hogy tegnap nagyon jó idő volt, de ezt a szerkót láttam egy srácon a villamoson.Eléggé meglepődtem, de csak azért tudtam titokban csinálni ezt a két képet róla, mert aludt.


[link]

[link]



2020. febr. 17. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszoló!Elmondanám, hogy az egész villamoson ketten voltunk,csak azért csináltam,mert meglepődtem rajta, másszóval szemetszúrt.Az arcát direkt nem fotóztam le!
2020. febr. 17. 12:47
 12/68 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon sok országban simán elfogadott dolog ha fiuk férfiak harisnyanadrágot hordanak, akár csak nadrág alatt, vagy csak simán rövid nadrággal. De itt Magyarországon ez valami tilalom szerü dolog. Ja és hozzá teszem ha it fiuk hordanak harisnyát azt meg nem lehet elfogadni, illetve minden féle jelzőkkel illetik meg csak pusztán azért mert ő úgy öltözködik ahogy neki jól esik. De a jukas szaggatott nadrág az teljesen elfogadott dolog, az ugye nem baj?? Kérdem akkor miért kell a másikkal foglalkozni??!!
2020. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
68%

Először is, mindenki azt hord amit akar, ez tény! Másodszor ezt a srácot több alkalommal is láttam igy harisnyában.Egyszer megkérdeztem tőle,hogy miért visel pamutharinyát rövidnacival,erre azt felelte,hogy ez jön be neki, ez tetszik,,és külföldről rendeli ezeket.De nem csak fehéret szokott viselni, láttam én már királykék, sárga színűben is.A kérdező meg nem tett semmi rosszat azzal, hogy lefotózta,az arcát amúgy se tette közzé!

Szóval én csak írígyelni tudom a bátorságát, hogy egy fehér pamutharisnyát be mer vállalni! Mindenkinek a szive joga,hogy mit szeret viselni!Úgyhogy maradjunk is ennyiben!

2020. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
37%
Így van neki legalább van hozzá bátorsága. Inkább irigyelni kellene mint baszogatni mert úgy öltözködik ahogy neki kényelmes. Én nem merem be vállalni hogy utcán pamutharisnyát hordjak, pedig amúgy tényleg kényelmes és én is nagyon szeretem hordani. De a lakásba hordom, mások előtt is, vagy ha valaki idegen jön attól sem rémülök meg. De a srácnak minden elismerésem!
2020. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Ez inkább áll jól fiún de rövidnadrág nélkül.

2020. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
30%

Gáz. Ráadásul ilyen sonka lábakon.


"Elmondanám, hogy az egész villamoson ketten voltunk". Akkor most már tudja kinek adjon legközelebb egy nyaklevest.

2020. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
0%

16.válaszoló!

Mégis mit képzelsz te magadról? Sonkalábúnak nevezel valakit,miért a te lábad külömb?Gáz neked, de nem neki, mert mindenki azt hord ,amit akar!

"Legközelebb tudja kinek adjon nyaklevest!"

A válasz meg is van!Neked kellene az a nyakleves, de olyan, hogy azt megérezzed!

Látom nem vagy azzal tisztában, hogy sértegetsz valakit a sonkalábú kifejezéssel,kis szaros!

2020. febr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
37%

Ne szídjátok a bordás harit mert én géprongynak hívtam és le lettem szídba!

Ettől egy testszínű vékony nejlon hari is jobb én azt szoktam felvenni.

De ez a pamut, elég szánalmas..


F

2020. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
35%
Hát de ha egyszer tényleg sonkás. Azt mégsem írhattam, hogy zergelábú.
2020. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
37%

Na meg jelent a nyomi nejlonoska is!!!

Nem veszed magad észre???

Senki nem kíváncsi a kis nejlon sz@rodra. Meg már megint azt próbálod rá erőltetni másra amit nem akarnak, hát te soha nem állsz le?!

2020. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!