Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a harisnya + rövidnadrág...

Ez a harisnya + rövidnadrág divat lenne a fiúknál?

Figyelt kérdés

Tény, hogy tegnap nagyon jó idő volt, de ezt a szerkót láttam egy srácon a villamoson.Eléggé meglepődtem, de csak azért tudtam titokban csinálni ezt a két képet róla, mert aludt.


[link]

[link]



2020. febr. 17. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim válasza:
67%

Csak megemlítésképpen orvosi tanulmányokat figyelembevéve:


Férfi homoszexuális:

a eset (férfi szerep): jellemzően nárcisztikus elnyomó jellem, öltözködése határozottan férfias, magabiztos, bi hajlamú esetenként nős, felsőbbrendűségét testi kapcsolataival is kinyílvánítja mindkét nem esetében. Nem feltétlen elegáns, csak határozottan férfias. Nincs a földön ember aki a harisnya (akár nejlon, akár nem) viselésre ráveszi. Ha valakin lát azt meg kell alázni, du.ni akármilyen nemű.


B eset: jellemzően az alárendelt, elnyomott típus. Ezek a "cicafiúk". Ezek sem fognak harisnyát hordani, de határozottan divatosan, úriasan öltözködnek. Vulgárisan kifejezve a kőbuz.. Nőhöz az életben nem fog nyúlni. De még egyszer mondom ez sem fog harisnyát hordani.


Trans: orvosilag bizonyítottan rossz nemű testben rossz nemű agy/tudat/szellem. Itt a férfi transzi hordani fogja a harisnyát, de ő alapból másodlagos nemi jelleg szempontjából férfi, de a tudata, viselkedése nő.


Hetero: ebben az esetben a harisnya viselésének több oka lehet: 1 fázik, 2 kényelmes neki, 3 fétis, 4 asszonynak tetszik, 5 mélyebb szexuális deviancia, stb... Esetleges probléma a 5. esetben van, de itt is csak akkor, ha a társadalmi normákat jelentősen átlépi.


A témához csak azért írtam, hogy pontot tegyek a kicsinyes, tanulatlanságból vagy a válaszom férfihomo/a-ból fakadó nemi hovatartozást firtató kérdés végére. Egy általános észrevétel: mindig az ereget, aki a legjobban tagad.

2020. febr. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim válasza:
68%
A kérdésre a válasz: nem. Ha divat lenne a többség így szaladgálna. Vagy trans, vagy hetero a képen létható személy. Ha hetero, akkor azért hordja mert: kényelmes neki és/vagy tetszik neki és/vagy cd.
2020. febr. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
21%
40.válaszoló!Nem érdekel a dumád! A nejlonharisnya nőknek való, nem férfiaknak.Érdekes, ha valaki kiposztol egy ilyen pamutharisnyas kérdést, te rögtön itt teremsz,és reklámozod a hülye kis vacak nejlonharisnyáidat annak ellenére, hogy nem is erről szól a kérdés! Mit zavar ez téged, mi közöd hozzá?Tudod mit! Nyiss valahol egy saját blogot, aztán ott verd a nyálad, ott buzulj,és takarodj el végre innen a komfortos nejlonharisnyáiddal együtt!Nem veszed észre, hogy senki se kíváncsi rád?És valójában be mernéd vállalni a harisnyádat nyilvánosan az öltözőben?Hát öregem! Te nálunk úgy leégnél a munkahelyi öltözőben, mint nyáron a tarló! Jól körberöhögnének, és azt mondanák neked: Hát haver, a női öltöző a másik oldalon van!Egy-két hónapig te lennél a sztár, már messziről röhögnének rajtad!Kellene ez neked, bevállalnád?
2020. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

42.válaszoló!

Én a 13.válaszoló vagyok, olvasd el azt a kommentet!Én ismerem ezt a srácot, ahogy ott is írtam!Van egy baratnője is, akivel együtt el3, meg láttam is őket nem is egyszer!

2020. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim válasza:
35%
Tisztelt 44-es! Olvastam. Ha elolvasod azt írtam, hogy vagy trans vagy hetero. Nem tudhatom a kép alapján melyik. Ha trans, akkor a felső ruházata, viselkedése is nőies lenne. Ezt a lábairól készült kép alapján nem lehet eldönteni. De ezek szerint hetero. Ok. Nincs ezzel semmi baj. Mindaddíg, amíg nem megy át nyilvános szexuális devianciába addíg mindenki azt csinál amit akar. Értem arra, ha akár nylon harisnyát hord is, hát hordjon. Magyar társadalmunkban jellemzően nem egy elfogadott, de kit érdekel.
2020. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
86%
Én már nem vagyok gyerek, mert felnőtt férfi vagy családom és gyermekeim vannak, és én is felveszem a harisnyanadrágot mikor úgy kívánja az időjárás, engem anno a szülők így tanítottak, kisgyerek koromtól hordok harisnyát. Nekem az égegyatta világon semmi bajom vele, sőt nagyon is jó dolog viseli ha hideg van. Nekem a gyerekeim is hordják fiú is meg a lányok is. Pedig a fiú lassan 13 éves lesz és érdekes ő is még mindig hordja saját magától. Nem tudom miért csinálnak itt ebből akkora problémát egyesek.
2020. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember hülye, ezért!
2020. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:

17%-os.

Olvastad a 41-es korrekt és értelmes magyarázatát?


Ha igen akkor csak sajnálni tudlak a csőlátásodért és hogy ennyire buta lehetsz ezzel a melegezéssel.

A kollégáiddal együttgondolom a sakktáblán ti az a figura lehettek aki csak előre léphet...

2020. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
48.Csőlátó vagy te, csak nem veszed észre magadat, te birkaképű!
2020. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
0%

Az aki harisnyát hord az tuti hogy valami nem stimmel az agyával.


19/L

2020. febr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!