Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a harisnya + rövidnadrág...

Ez a harisnya + rövidnadrág divat lenne a fiúknál?

Figyelt kérdés

Tény, hogy tegnap nagyon jó idő volt, de ezt a szerkót láttam egy srácon a villamoson.Eléggé meglepődtem, de csak azért tudtam titokban csinálni ezt a két képet róla, mert aludt.


[link]

[link]



2020. febr. 17. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
És ezt te miből gondolod 19L?!
2020. febr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
0%

Sokan leírták, hogy a harisnya az egy női ruha darab. Az aki hordja, annak valami fétise (esetleg ferde hajlama van) Lehet írni azt, hogy neki/nekik nincsen az. Nem a lóf●szt nincsen, csak nem merik bevallani.


Ez betegség! Ami könnyedén kezelhető!


Ha én meglátnák egy férfit nejlon harisnyába, sz▪︎▪︎rrá röhögném az ilyent.

2020. febr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
Igen ebben igazad van, ha meg látnék egy pasit nejlonba akkor biztos én is röhögnék egy jót. De én nem erre gondoltam ha nem normális vastag pamut harisnyára, hogy azt nyugodtan hordhatja fiu/férfi is ha meg követeli az időjárás.
2020. febr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
A pamut harisnya az más! Sőt sok futón láttam hogy cica nadrágnak nevezhető nadrágot hordott futás közbe. Ez természetes dolog! Na de a nejlon harisnyát nem tudom hova tenni?.... ....Már bocs!.....
2020. febr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
31%
Az szerintem is elég "undorító" egy férfin.
2020. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
Itt is van egy nejlon harisnyás konfortosan emberek, de szerintem ő az egyetlen aki ilyet vesz fel!!!
2020. márc. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
Mert beteg
2020. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Az nem jut eszébe sokaknak, hogy nagyon is kényelmes. Én például biciklizéshez hordom így, de mondjuk az fekete. Van hogy lerakom a biciklit és én is így szállok fel a villamosra. Semmi rossz nincs ebben szerintem.
2020. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
Sokan nem is gondoljátok, de ilyen bordázott pamutharisnyát leginkább az orosz nők viselnek,mindenféle színekben!
2020. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim válasza:
Hála istennek nem ilyen gyereknek születtem, hogy ilyen bu--ziságokkal tűnjek ki a tömegből stb. Én azt sem értem,hogy miért jó az, hogy ilyen mintás zokni meg boka felett a nadrág felhajtva. Kinek tetszik ez?
2020. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!