Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a harisnya + rövidnadrág...

Ez a harisnya + rövidnadrág divat lenne a fiúknál?

Figyelt kérdés

Tény, hogy tegnap nagyon jó idő volt, de ezt a szerkót láttam egy srácon a villamoson.Eléggé meglepődtem, de csak azért tudtam titokban csinálni ezt a két képet róla, mert aludt.


[link]

[link]



2020. febr. 17. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
0%

20.válaszoló!

A 18- as válaszolót hagyd a francba,úgyis azt írta,hogy vékony testszínűt szokott felvenni.Ezzel beismerte,hogy olyan meleg,akár a csempekályha! Csak most éppen a nejlonharisnyája által érzett KOMFORTÉRZETÉT hagyta ki!

A 19.válaszoló is egyenesen szánalmas! Sonkalábúnak nevezte a képeken látható fiút, holott ezzel csak saját magát minősítette le!

2020. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
6%
Miért, nem az? Nézd meg a bokáját, min 90-100 kiló.
2020. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sincs jogod sértegetni másokat!Kiváncsi vagyok, ha te is ilyen nagydarab volnál,jól esne neked a sértegetés?
2020. febr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
28%

Mennyen a konfortba!😁😁😁

Nem tudom minek írogat ide?!

Nyisson magának egy portot és oda irogasson. És ott lehet hogy majd konfortosan fogja magát érezni.

2020. febr. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
51%

Na, látom itt vannak az igazi férfiak akik persze hiúk és buták is egyben no meg rettegők is.

Áruljátok már egy ruhának az anyaga mióta határozza meg egy ember nemi hovatartozását???

Ti rettegtek a nejlon szatyortól is meg az edző ruháktól is mert azok is nejlonból készülnek.

Na meghát a kislányokról se feledkezzetek meg akik férfi acélbetkós bakancsba járnak, és van amelyik kimondott férfi ruhákba jár.

Ott nem pofáztok mi..?

2020. febr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem tanuljátok már meg végre, hogy a harisnyanadrág unisex ruha darab. A pamut harisnyát hordhatja nő is és férfi is függetlenül hogy az milyen fajta sima pamut vagy bordás pamut harisnya, a nejlon viszont ne hordja férfi mert azt nőknek készítették, az nekik való.
2020. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:

26.

Addig igazad van míg azt írtad hogy uniszex és mindkét nem hordhatja.

MINDKÉT TÍPUST IS!

Mi az hogy pamutot férfi és nő is hordhat , DE nejlont CSAK nők???!!

Ki vagy te vagy bárki hogy eldöntsd , hogy számomra melyik típus a kényelmes?

A nadrágot is a kényelem miatt kezdték hordani a nők , nehogy már minden kényelmes ruha csak öket illesse.

És hogy a nejlon hari nekik való meg nekik készül?

Akkor nyugaton már ésszerűen gondolkoznak? Felvilágosultabbak mint te?

Íme:


[link]


[link]

2020. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te hordjad ezt és kész. Engem nem érdekel te mit hordol, a nejlon nem férfinek való ennyi az egész, az én férjem is hord harisnyát amikor hideg van de csak pamutot. Azt amit linkeltél az egy semmi már ne is haragudjál!!
2020. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim válasza:
0%
A ceun örülnének neki
2020. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
0%
A pamutharisnya való a férfinak, nem a nejlon! Az szart se ér,semmit se melegít! De ha te hordani akarod, tőlem nyugodtan,egy biztos! Nem engemetbm fognak kiröhögi,hanem tégedet!
2020. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!