Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel ha duci vagyok...

Mit vegyek fel ha duci vagyok és alacsony? (157cm/70kg)

Figyelt kérdés
Gyönyörű arcom van:D Na jó nem vagyok ronda inkább azt mondom, natúr sminkkel szoktam még elfedni a hibákat, kiemelni a szebb részeit az arcomnak. Azt mondom az rendben van. Duci vagyok, nagy mellek, nagy kerek fenék, izommal karöltve. De valamiért masszívnak nézek ki. Vastag a combom, lapos a hasam. Hogyan öltözködjek? Mi az a ruhadarab, cipő amit kerüljek? 20/L

2020. febr. 28. 08:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
utolsó vagyok, én 177cmel vagyok 60kg és így vagyok vékony, van mellem, popsim is, szóval te tuti kövér vagy.
2020. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
Utolso: ez a beszed!
2020. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Lehet így is valaki csinos, nekem is az ilyen lányok jönnek be. Hihetetlen, hogy itt mindenki csak oltani tud, és mindenki szuper testalkatú, aki pedig nem egy girnyó modell alkat, az egyből kövér. És mi az, hogy ha valaki duci, akkor az nem is lehet szép... úristen, ez nettó hülyeség! (Ja, mielőtt valaki leoltana, hogy na itt egy újabb dagi, 175 cm 64 kg ffi vagyok.)


Egyébként ha tényleg nincs nagy hasad, akkor akár egy feszülősebb (pl. rövidújjú) fekete vagy színes felső jó lehet egy magas derekú kicsit térd fölé érő szoknyával (nem ceruzaszoknya).

2020. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27%

A kérdezőről nem tudok nyilatkozni, de én kb így nézek ki:

[link]

És nem, nem hiszem hogy ez már kövér lenne.

2020. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

Hát az én szemszögemből nézve kb. 30 kg felesleg van rajtad. Ezt nem rejted el sehogy sem.

Javíthatsz ugyan rajta (előttem leírták), lehet valakinek bejön, de nem ruházkodással, meg derékra kötött pulcsival kell elfedni +40°C-ban is. Nyilván idő kell hozzá, de egy életmódváltással többre mennél! Hosszabb távon legalábbis. Legalább azt a bizonyos 57kg-ot célozd meg. Mondjuk számomra még valószínűleg így is elég vastag lennél, 70-nel pedig végképp!

2020. febr. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%

Hát én távolról sem vagyok se tökéletes, se modellalkat. De annyit azért belátok és tudok, hogy ha 165 centis létemre 55 kiló fölé megyek, akkor már kezdenek itt-ott megjelenni a felesleges zsírpárnácskák... szóval ha 60 kiló lennék, sosem merészelném magam vékonynak mondani, de ha meg 70 lennék, akkor tudnám magamról, hogy bizony jól meghíztam és ha még nem is reng a hájad, attól még igenis kövér vagyok, pláne csak 20 évesen... szóval ott valamit elszúrtam, sokat ettem, lusta voltam, nem mozogtam, stb.

És ha mindez ráadásul nem is 165 hanem 157 centihez párosulna, a helyzet még egy picit durvább lenne. Egyszerűen nem képzelek mást a tükörbe, mint amit látok!

157cm-el 70 kg az sok, és nem árt ízléses módon elrejteni, amíg le nem adod!

2020. febr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar titeket a súlya? Ha ő így érzi jól magát, felesleges prédikálni. Feltett egy kérdést. Ha nem tudtok normálisan válaszolni inkább görgessetek tovább, van 1000 másik kérdés az oldalon.

Kérdező. Az alkatodtól is függ, hogy mi állhat jól neked. Ami általában minden teltebb nőn jól áll az az A vonalú "harangruha", mert derékban be van húzva így optikailag kisebbíti a derekad, ugyanakkor elrejti a csípődet. Ellenben ha túl nagyok a melleid és nagyon széles a csípőd, akkor ellenkező hatást érhetsz el vele. Ha kb homokóra alakod van (teltebbeknek is lehet ilyen) akkor ez jó választás lehet. A ruhák, szoknyák érjenek térd fölé, de ne legyenek minik. A csípőnadrágot, rövid sortokat és minden testre feszülős holmit kerülj. A nagyon bő pólókat sem tanácsolom, mert azokban is nagyobbnak tűnnél, mindenképp valami derékban húzottat javaslok.

Ilyeneket:

[link]

[link]

2020. febr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Ti akkora nagy luzerek vagytok,komolyan. Nem hiszem el,hogy itt GyK-n mindenki 180cm 50kg... b+ en is 163 cm-rel vagyok 69kg. En nem erzem magam kovernek, es a korulottem levok is mondjak,hogy jo az alakom. Ugyhogy ha tenyleg izmos vagy(gyengebbek kedveert: az izom tobbet nyom,mint a zsir),akkor semmi baj veled!!!!!! Es ezzekkel a degeneralt hulyekkel nem erdemes foglalkozni. Inkabb csak szanalomra meltoak,hogy leirjak,hogy 50kg-sak es kozben meg biztos egy elfoly hajpacnik. Ugyhogy fel a fejjel, jo vagy!!!!!!!!
2020. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Még azoknak is akik leoltottak. Köszönöm! Tudjátok miután álomba sírtam magamat néhány rosszindulatú ember után, másnap drasztikus fogyókúrába kezdtem. Ami koplalásba csapott át. Múlt hónapban 45 kilót mutatott a mérleg. Korházba kerültem, és pszichológushoz küldtek. Most meg van tiltva, hogy méregessem a súlyomat. Felügyeli a családom, hogy eszem-e. Pokol lett az életem. A kérdést nem tudom, törölni. Max magamnak. Soha többet nem lépek fel erre az oldalra. Te, aki most ezt olvasod, és kövérnek erzed magad! Ne hallgass ezekre az isten barmaira! Nem éri meg!! Te gyönyörű vagy!
2020. szept. 19. 19:12
 20/20 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, bár én nem oltottak le de nem tudlak sajnálni, ha ennyire h..lye vagy, hogy ezt így oldottad meg és ennek ez lett a következménye. Megérdemled, bocsi. Senki nem mondta, hogy kezdj el koplalni és sanyargasd magad. Normális egészséges módon is lehetett volna csinálni. Felelőtlenség volt tőled. Ez tudatos öngyilkossági kísérlet volt részedről.


Remélem és szívből kívánom, hogy a pszichológus tegye rendbe az agyadat!


A kövérség pedig nem szép látvány és egészségtelen is. Viszont normálisan is le lehet fogyni, nem így, ahogy te csináltad.

2020. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!