Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bikinis, vagy úszódresszes...

Bikinis, vagy úszódresszes lány vagy inább?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 14:05
1 2
 11/14 Laylah ***** válasza:

Úszódressz (alias fürdőruha). Elég nagy testű vagyok, főleg a hasam, nem érezném jól magam falatnyi bikiniben, és gondolom mások se szeretnék a kocahasamat nézegetni. Arról nem is beszélve, hogy a melleim simán kiszöknének az apró kis bikinifelsőből.

Ráadásul én nem érzek különbséget fehérnemű és bikini közt, ha fehérneműben nem sétálnék az utcán, akkor a parton sem billegnék bikiniben akkor sem, ha sikerülne végre lefogynom.

2020. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Úszódressz! De nekem cipzáros! Watko


16

2020. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Úszódresszes vagyok!


Én nekem nem lóg ki a mellem ezért szeretem! Watko a típusa! Ez az úszódressz cipzáros! Ezért nem lóg ki a mellem! Igaz hogy kicsit szoros! Vízilabdázom és ott ugye ez a szabály! Strandon is jó!

2020. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Laylah ***** válasza:
A stílusból és a válasz tartalmából ítélve 12. és 13. ugyanaz a személy, igazam van, 12-13? :)
2020. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!