Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy visszataszító és egyenesen undorító ez az "egirl" "divat" és annak hajszolása?

Figyelt kérdés

Főleg ez az undorító száj (a felső ajak formája főképp, de az egész olyan, mintha egy pet palack szájával becuppantották volna és feldagadt volna)..

De ez csak egy kis töredéke nyilván. Felfordul a gyomrom ettől az egésztől.. Ennél talán még a nagy páva őrület is elviselhetőbb volt.

Bár ígyis úgyis gusztustalannak tartom a tömeggyártmány embereket.


Nem tudom, valamiért felidegesít ez az egész szóval bocsánat, ha kissé elragadtattam magam.


20/L



2020. ápr. 8. 23:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Doja Cat egirl smink YouTube videóján találkoztam először ezzel a fogalommal. Szerintem beleillik a mai trendekbe, abszolút nem gáz.
2020. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A pet palackhoz csak annyit, hogy egy időben tényleg divat volt azzal “felfújni” a szájat 😂😂

Szerintem az ilyenek úgy vannak vele, hogy még a negatív reklám is reklám. Magyarul ha bosszankodik valaki rajtuk, még azzal is terjeszti a hírüket. Nem kell velük egyáltalán, semmilyen szinten foglalkozni.

2020. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!