Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ronda férfin szép ruha hülyén...

Ronda férfin szép ruha hülyén néz ki?

Figyelt kérdés

Rólam van szó. Szép ruha alatt elsősorban különböző mintás ingeket értek. Vagy hordjak inkább sima egyszínűeket?

Van egy közepesen vastag ezüst nyakláncom, azzal mi a helyzet?

Komolyan kérdezem, nem kell vigasztalni. Annyira nem vészes a helyzet.


2020. ápr. 30. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sima ing, vagy esetleg csíkos. A mintás szerintem borzalmas.

Az ezüst láncok szerintem hülyén mutatnak férfin, hacsak nem vagy cigány vagy valami utcai néger banda tagja. Nekik se áll jól.


Egyébként sokak lenézik a rövidujju ingeket, szóval számolj ezzel is. De a fő kérdésre válaszolva: ronda férfin nem néz ki hülyén a szép ruha.

2020. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A mintás ing miért szép ruha? Meg milyen mintás? Van, amelyik csúnya, van amelyik jól néz ki. Pl. nem ugyanaz egy apró halálfejes és egy klasszikusabb mintás.

Nyugodtan hordhatsz mintásat is és simát is. Mindkettőben vannak csúnyák is és stílusosak is. Nyilván az egyszínű kevésbé feltűnő.

A vastag láncot inkább mellőzd. Gáz. Még aranyban is.

2020. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézz ki hülyén,sőt kissé szerintem "kompenzálni" lehet vele.Nyugodtan öltözz úgy ahogy szeretnél.Inkább testalkathoz szokták amúgyis nézni,hogy jól áll-e vagy sem,de hord azt amit szeretnél.
2020. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ronda férfin nagyon sokat tud javítani a szép ruha!

Más kérdés, hogy a mintás ing szerintem (és a legtöbb nő szerint) nem szép, max. a csíkos vagy a kockás. De amíg nem alakul ki a stílusod, inkább maradj az egyszínűeknél, azzal nehezebb mellélőni.

Nekem férfiakon a nyaklánc egyáltalán nem tetszik, kifejezetten taszít, de van, akit nem zavar.

2020. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Főleg geometriai mintákről van szó, van szürke, zöld, kék. Még egyik sem volt rajtam. A munkahelyemen többnyire pólót hordanak (most nem járok be), én kockás ingeket szoktam felvenni, meg 1-2 simát, de azok sem túl elegánsak. Ezeket a mintásakat erősen leértékelve vettem, miután már néha fél évvel korábban kinéztem némelyiket. 6-8 ezer helyett átlag 2 ezer Ft-ba kerültek, de lehet, hogy inkább eladom őket, talán még a címkéket sem vágtam le róluk. OK, akkor visszavonom, hogy szép ruhák, maradjunk a mintás ingeknél. Az ezüstláncot nagyon ritkán veszem fel, egy kicsit hülyén is érzem magam benne. Kb. 4 mm "vastag". A rövid ujjú ingekkel egyébként nincs bajom, ha nem "elegánsak", olyanom nincs is. Tudom, hogy a divatguruk szerint gáz egy rövidujjú ing, szerintem meg a galléros póló.

Megy a zöld kéz mindenkinek.

2020. ápr. 30. 10:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha gondolod, elküldheted az ingek mintáját priviben. Szívesen megnézem női szemmel. :)
2020. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

pl ezek jól néznek ki szerintem:


[link]



[link]

2020. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha "jól" akarsz kinézni, akkor nem biztos, hogy a 60 évvel ezelőtt kiöregedett fószerek öltözködési stílusát kéne megidézni, mert automatikusan be is ásod magad közéjük...
2020. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7: Ezeknél nagyságrendekkel visszafogottabb, mint írtam, elsősorban geometriai mintákra gondoltam. Ettől függetlenül persze gyönyörűek, csak nem átlagembereknek, és nem az utcára.

#8: Azért bőven lehet kapni mintás ingeket a legnagyobb márkáknál is, és bár vannak ismétlődő trendek, azért ezek nem az 50-es éveket idézik, nem tudom, honnan veszed.

2020. ápr. 30. 15:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Föl nem vennék feltűnően mintás ingeket, van csikos v kockás ... Ck, Boss, Armani.
2020. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!