Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér /telt lányokra hol...

Kövér /telt lányokra hol tudok Budapesten exrta méretű ruhaboltot találni elfogadható áron? Főleg nadrág a problémás..

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Némelyik kínaiban ki lehet fogni . Ezenkívűl nézd meg a Wannabee és a Womanity Fashion cuccait. facen megtalálod őket .
2020. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyobb H&M-ben is láttam plus size méretek,pl.a Mammutban
2020. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi elírtam *méreteket
2020. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a c&a ban szoktam farmert venni, de a takkóban és a pepcoban is találtam már jót, persze nem túl nagy a választék. En most azon vagyok, hogy visszafogyjak legalább 46-os méretre, akkor sokkal könnyebb volt. A h&m-nek is van plus size kollekciója de csak néhány üzletben, neten pedig én nem merek rendelni tőlük, mert annó elég random volt a méretezésük, hiába volt nagyobb a méret, csak a derékkörfogat lett nagyobb, de a lábnál ugyan olyan szűk volt.
2020. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!