Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek, amiben...

Milyen cipőt vegyek, amiben nem úgy nézek ki, mint egy bohóc?

Figyelt kérdés
Egyedül a converse tornacipők illenek hozzám. De hát unalmas lenne már mindig az. Elég magas vagyok és a vádlim vékony, ezért egy csomó cipőben tényleg egy bumszlin néz ki a lábfejem :DD

2020. jún. 6. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Mert akkor jó ez a az ún. Balerina cipő, (lapostalpú) vagy ezek a belebújós magassarkú lábbelik amiknél a lábfejnél zárt.

Ilyenekre gondoltál? :)

2020. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok igen. Sportcipőkre gondoltam. :)
2020. jún. 6. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Sajnálom. :)

Én sajnos nem értek a sportcipőkhöz.

2020. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármilyet ami keskeny.

Vékony lányokon föleg Nike sport cipőket láttok és tök jól áll nekik

2020. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy szép, nem túl magas sarkú (vagy ha bírod a magasat, az is ok, de sokat hordva nem tesz jót) cipő vagy szandi optikailag kisebbnek láttatja a lábat. Balerinában, főleg világos színűben nagyobbnak tűnik, a most divatos kifejezetten trampli sportcipőkben, bakancsokban meg pláne (nem tudom a nevét, azokra gondolok főleg, amiknek az a nagyon vastag, magasított talpa van, Filának van pl olyanja).

Bár egyébként nem tudom, mekkora a lábad, de azt írod, magas vagy, akkor meg olyan nagyon aránytalan nem hiszem, hogy lehet. Meg egyébként se tehetsz róla, aki ezért kinevetne, megszólna, az saját magát minősíti inkább. Nyugodtan hordj olyan cipőt, ami neked tetszik.

2020. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!