Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, a lány olyan ruhákban járkál ami elég sokat mutat és ettől a fiúja elég rosszul érzi magát, de a lány nem akar engedni belőle az ő kedvéért?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak szeretnék segíteni. :)

2020. jún. 10. 10:56
 1/7 anonim válasza:
18%
A fiúnak van igaza. Ne járkáljon már alig takaró ruhákban, ha barátja van...
2020. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Én nem értem, hogy a fiúnak ez miért esik rosszul.

Ha más pasikkal flörtölne, találkozgatna, beszélgetne, akkor azt értem, miért zavarja. De azt nem tudom, miért zavarja őt az, hogy a barátnője milyen ruhát vesz fel.

Számomra érthetetlen.

2020. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
95%
Én a párom mellett szeretek nagyon csinosan öltözni, büszke is rá. Egyedül menet nem szoktam extrán, mert nem akarok konfliktust idiótákkal.
2020. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Barátodéknak fel kéne tárni, miért zavarja a pasit, miért érzi magát fenyegetve, miért nem bízik a párjában. Az én párom is sokaknak tetszik, nem is kell hozzá sokat mutató ruhát húznia, mégsem izgulok egy percig sem, engem szeret, velem van együtt, nem mással.

(amúgy pedig örülni szoktam, ha sokat mutató ruhában van, mert szeretem külsőre is vonzónak találni a páromat, nem csak a szex előtti negyed órában)

2020. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Normális a lány is és normális a fiú is, mindketten teljesen érthetőek, egyszerűen nem illenek ebből a szempontból egymáshoz. Ilyenkor jön az, hogy a kapcsolat a kompromisszumokról szól, beszéljék meg, aztán engedjen egy kicsit a fiú is, engedjen egy kicsit a lány is.
2020. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
16%

Inkább adok igazat a fiúnak. Nem azt kérte, hogy ne öltözzön csinosan a barátnője. A szolid is lehet szép, sőt szebb is. Én is kellemetlenül lennék a fiú helyében. Neki mutogassa az adottságait ne másnak.

Beszéljék meg. Ki miért, mit kér. Egyszerűen nem valóak egymáshoz.

2020. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%

Semmi gond nincsen vele csak ne az én nőm legyen az a közönséges luvnya.

F.

2020. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!