Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol és hogyan tudnék eladni...

Hol és hogyan tudnék eladni egy ilyen drága napszemüveget?

Figyelt kérdés

Van a tulajdonomban egy egyszer sem használt, eredeti Marc Jacobs napszemüveg, aminek az eredeti ára 80 ezer ft körül mozog.


Feltettem 60 ezer ft-ért jófogásra, meg néhány használt ruha csoportba a Facebookon, de nem nagyon jelentkezik érte senki sem. Hogy tudnám eladni? Hogy tudnám eladni 45-50-60ezer ft-ért?



2020. jún. 15. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak használt ruha csoportba rakd fel a Facebookon, hanem sima adok-veszek csoportokba is. Én sok dolgot szoktam Facebookon hirdetni, általában mindent felrakok legalább 10 csoportba. A drágább cuccoknak van hogy kell pár hónap mire elmennek, de na. Egy napszemüveg nem foglal annyi helyet, szóval szerintem szimplán légy türelmes, lehet hosszabb időbe telik, de majd valakinek csak kelleni fog. Szerintem itt a várakozás az egyetlen dolog amit tenni tudsz, ha nem fillérekért akarod eladni.
2020. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a Sznob Raktár nevű csoportot FB-on.

Nem viccből írom, tényleg ez a neve :D.

Posztolásnál esetleg arra figyelj, hogy néha törlődik a poszt, ha teljes márkanevet írsz ki. Valahogy rövidítsd, mindenki azt csinálja.


Pont az ilyen dolgok hirdetésére lett létrehozva a csoport. Aztán vagy elviszik, vagy nem.

2020. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!