Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandra miben menjek?

Strandra miben menjek?

Figyelt kérdés

Délután barátommal szeretnénk strandolni menni, biciklivel...


Nem tudom, hogy öltözzek, hogy a biciklin is kényelmes legyen (Kb. 15 perc az út), de sok cuccot sem szeretnék vinni.


Úgy gondoltam, hogy a fürdőruhára fölveszek egy strandruhát, a lábamra tornacipőt és kész. Papucsot nem tartom jó ötletnek a bicajon...


Ti hogy öltöznétek?


L/19



2020. júl. 16. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. így, annyi, hogy nekem megy papucsban is a bicózás l.
2020. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Hol van ma strandidő? Mert itt mindjárt esik.
2020. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen jó szerintem. Vigyél váltás fehérneműt visszaútra.
2020. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem tekersz mezítláb?
2020. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó így, annyi, hogy rakj be egy papucsot a táskádba, mert a strandon nagyon rossz lesz tornacipőben mászkálni.
2020. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez igy teljesen jo. papucsot tudsz rakni hatizsakba, valtas fehernemut (gondolom nem akarsz vizes bikiniben bicsiklizni), esetleg egy uveg hideg viz, penztarca, kaja (ha nem akarsz ott venni). egy pulcsi, ha hideg idore szamitasz kesobb
2020. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sima normál utcai ruhában mennék, alatt a fürdőruhával. Váltásnak meg vinnék fehérneműt. Ahogy írják esetleg papucs, bár én simán megoldom cipőben vagy mezítláb is a strandon tartózkodást. A ruhák oda is, vissza is rajtam vannak, szóval nem kell nagy cumót vinni.


Itt amúgy süt a nap ezerrel, meleg is van. De sajnos nem strandolhatok, mert dolgozom.

2020. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A biciklin nincs csomagtartó? Oda is tudsz papucsot, váltásruhát tenni. Na, milyen volt a straándolás?
2020. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!