Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a kedvenc évszakotok...

Melyik a kedvenc évszakotok öltözködés szempontjából? És miért?

Figyelt kérdés

Kérlek aki szavaz, indokolja is meg, hogy miért az a kedvenc.

Illetve +1 kérdés, melyik a kedvenc ruhadarabotok, kiegészítőtök?



2020. aug. 17. 19:36
A kérdező szavazást indított:
tél
tavasz
nyár
ősz
57 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Ősz. Imádom a pulcsikat, illetve a kötött ruhadarabokat. Végre nem kell megsüljek kevés textilben, de megfagyjak se, miközben úgy nézek ki mint egy gombóc.


A kedvenc ruhadarabom a pulcsi, kiegészítőm pedig a sál.

2020. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem azért a nyár, mert akkor szabadabban öltözköthetek (ugye a suli miatt is). Jó alakom van, szeretem megmutatni magam és nagyon szeretem a színes, külonleges nyári darabokat. Nekem a kedvenc ruhadarabom a crop top, illetve imádom a batikolt cuccokat. Kiegészítőből a színes lencséjű napszemüvegek a kedvenceim.
2020. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ősz. Imádom, hogy végre hosszú gatyában, csizmában, bőrdzsekiben és pulcsiban lehetek 🤗
2020. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak nyár ne legyen. Mindegy hogyan öltözik az ember, dög meleg van.
2020. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ősz és tavasz. Nem kell nagykabat, viszont lehet retegezni a ruhákat, dzsekit felvenni, bakancs ilyenek. Jól össze lehet rakni az outfitet. Nyáron a rovidnaci, póló az alap, persze azt is össze lehet rakni stílusosan. De ősz és tavasz a legjobb szerintem ebből a szempontból. 21/f
2020. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Ősz. Lehet kombinálni a darabokat, inget, nadrágot, szoknyát, blézert vagy dzsekit összeválogatni, nem úgy mint nyáron amikor eleve minimális mennyiségű ruhát viselek el magamon. Illetve bónusz hogy a boltokban kapható ruhák is ősszel szoktak tetszeni, kedvenc színeim a fekete, bordó, sötétzöld, padlizsánlila, legkevésbé kedveltek a pasztellszínek, neonszínek és a fehér.

Kedvenc ruhadarabjaim az uniszex ingek, kedvenc kiegészítőim a gyűrűim.

2020. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Az ősz, mert olyankor már hordhatom a kedvenc összeállításomat (pulcsi és farmer) ráadásul sok őszi szín a kedvencem, könnyű őket összeválogatni.
2020. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyár. Utálok fázni, utálok beöltözni.
2020. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Nyár. Mert imádom a szoknyákat és a toppokat, és szeretem ha sok bőrfelületemet éri a levegő(ne kérdezzétek miért)
2020. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Én is az őszre szavazok. Imádom azt a se nem túl meleg, se nem túl hideg időjárást.


26/F

2020. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!