Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a reális ára egy sportzakón...

Mi a reális ára egy sportzakónak? Olyanokat látok, hogy 30 000 plusz. Ez normális?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.


Miért, mennyit költenél rá?

2020. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de ha jobban körbenézel, fogsz találni olcsóbbat. Akár a H&M-ben is szoktak lenni 20 ezer körül.
2020. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs valami szuper akció, akkor kb ennyi, igen.
2020. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szönöm a válaszokat. Hát... eléggé kiábrándító, h ennyibe kerül egy rohadt zakó -_-
2020. szept. 15. 01:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy rohadt zakó kicsit igényesebben van összerakva, mint egy atléta.
2020. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Külföldön éltem, ott vhogy ugyanez megvan a feléből.. sőt...
2020. szept. 15. 13:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor irány vissza külföld, és vedd meg ott.

De lévén, hogy a férfiak egyik legelegánsabb (ennél már csak a sima, alkalmi zakó van feljebb) ruhadarabjáról beszélünk, ami annyira jól néz ki, hogy minden nőt le tud venni a lábáról, ezért reális az ára.

Amúgy H&M meg About you-n 10-ért is dobálnak.

Az előző helyen nem tudom mennyire éri meg, elvégre nem hiszem, hogy egy Fast Fashion ruhadarab ennyiért túl jó minőség lenne. Az utóbbinál pedig hatalmas akciókkal lehet ennyiért kapni ruhadarabot.

2020. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem panaszként említettem a külföldi árakat, csak tettem egy észrevételt. Az a gondom, hogy közel egy évtizedet éltem távol, nem ismerem az itthoni "piacot" és 100 dollár sok egy öltönyért, tekintve, hogy ott, ahol éltem, ennyiért komplett szettet kapsz és nem is feltétlenül fast fashionből. Nem feltétlenül az ár a probléma, inkább csak nem akarok "lehúzva" lenni. Mármint nem ismerem az itthoni árakat, boltokat. Sok dolog volt, amire azt mondtam, h oké, jó ára van, mert külföldön is majdnem ennyi volt, aztán szóltak, h ne így számoljak, hanem magyar átlaghoz képest... amiről mai napig nincs teljes képem.


Nagyon köszönöm a segítséget


Az about you-t megnézem.

2020. szept. 18. 12:03
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Neked fogalmad sincs a minőségi, márkás ruhákról, sem az áraikról.
2020. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valóban nincs, mert nem a márkára megyek. Nem kell top brand ahhoz, h minőségi legyen
2020. szept. 19. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!