Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Matrózblúzhoz milyen maszk...

Matrózblúzhoz milyen maszk néz ki jól?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat kell majd ünneplőben lennem. Kék fehér matrózblúz, és fekete szoknya. Sokszor maszk is kötelező lesz majd ugye...szerintetek milyen a legjobb? Fehér, sötétkék, fekete? Szeretném, ha már ünneplő, akkor az is illene hozzá. :D

2020. okt. 7. 11:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Ez annyira tipikusan gyakori: első és második ugyanazt írta, egyikük mégis le van pontozva....

Kérdező, szerintem fehér vagy a gallér kékjével egyező árnyalatú, egyszínű lenne a legjobb.

2020. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%

Melyik néz ki jól???


Talán melyik véd a legjobban! Nem azt kéne figyelembe venni?

Ja! Már a divat a lényeg.

Egyáltalán kell ezt még viselni...?

2020. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet a kettő együtt?


Meg ki fogok öltözni, vagy mi...akkor már a maszk se rontsa el.


Igen, kell viselni.

2020. okt. 7. 12:37
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

Azért milyen már, hogy ez is a ruha kiegészítője lett:)

Egyébként én is válogatom milyen ruhához milyen színű anyagú maszkot veszek fel.

Különösen nem érdekel mit is véd, mivel elég szkeptikus vagyok ezzel.

Én fehéret választanék, és selymet az még alkalmibb is

2020. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

12, nyugodj le kérlek, van már elég bajunk ettől a vírushisztériától, nem akarunk még rondán is kinézni, mindennek a tetejébe.

14, jó ötlet, csak figyelmeztetésnek ideírom, hogy igazi legyen a selyem, mert a műselyem izzad és lélegezhetetlen (tapasztalat, próbáltam)

2020. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17%
Fehér
2020. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
27%

Bocsánat!

Én mondjuk ezért nem is viselek szájkosarat.

Az ilyeneken bukik meg ez az egész, hogy csak pánik keltés.

2020. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Én sem viselném, ha nem lenne kötelező, de ha már az, akkor legalább nézzek ki benne normálisan.


A selyem milyen érzés kedves 14, 15-ös válaszoló?

2020. okt. 7. 13:42
 19/24 anonim ***** válasza:

a selymet én szeretem, 15 vagyok, puha, könnyű, tényleg jól lehet rajta lélegezni, bár kell bele egy réteg más bélés (pamut, pelenkaanyag, vagy ilyesmi, természetes szál legyen) mert különben nagyon csúszik. de tartós, mosható, és hát szépen csillog :)

(mondjuk megvarrni egy szenvedés volt, bár ebben az is benne van, hogy folyton ráparázok szegényre, hogy ó de hát milyen kis vékony anyag, biztos nagyon törékeny és óvni-védeni kell még a vartűtől is, pedig amúgy nem)

2020. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
32%
Búvármaszk! :-D
2020. okt. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!