Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon combos srác vagyok (jó...

Nagyon combos srác vagyok (jó erős, izmos combikkal), de ez nem tart vissza az ultra skinny farmerek viselésétől, mert csak az ilyenekben érzem szexinek magam. Miért nem tetszik ez a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm rá akar beszélni, hogy váljak meg az ultra skinny farmereimtől.

2020. okt. 25. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van irtó undi
2020. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem visszataszító, ha te ezekben a fajta farmerekben érzed magad jól, hordd csak!
2020. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Mert ezek nem farmerok, hanem zsebes harisnyák. Lányos. A farmeranyag nem tágul, főleg nem ennyire.
2020. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Combik, meg szexi? Biztos pasi vagy?
2020. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Remélem a bokád is szigorúan kint van.
2020. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a super skinny farmer egyetlen férfinak sem áll jól de akkor meg pláne nem ha túl vékony vagy túl vastag a láb.
2020. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Megismerem a kézírását, ez a rövidgatyás idióta lesz, aki szerint a térdig érő az egy angolszász zsák, és hosszúból is kizárólag ilyen harisnyákat szabad csak felvenni. Meg, aki azért gyurmálja magát, hogy másoknak mutogathassa az utcán.
2020. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7!

Ha a csajok mutogathatják a löttyedt combjaikat, mi, férfiak, miért ne mutogathatnánk a feszes és izmos combjainkat? Elegem van a neoprüdériából. Emiatt vesz fel a legtöbb fiú nyáron egyenzsákokat, egyenfüggönyöket, angolszász szharokat magára. Télen meg nagy, ormótlan farmernadrágokat, amelyeknek a szárában harangozik a lábuk.

2020. okt. 25. 20:37
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Na mit mondtam? :)
2020. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a barátnődnek nem az nem tetszik, hogy mit hordasz. Hanem a kérdésedből ordít, hogy a kisujjamban több férfiasság van, mint benned valaha lesz.


"Combi"?? "Ilyenben érzem szexinek magam"??. SZEXI? Ki az isten használ magára ilyen szót, mint férfi?


Lehet jól hordani skinny farmert. Conor McGregoron is feszül az összes nadrágja, mint az állat. Mégse néz ki homárnak.

Veled nem tudom mi a szitu. Gyakran az emberek nem látják be, ha valami nem áll jól nekik.

2020. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!