Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon combos srác vagyok (jó...

Nagyon combos srác vagyok (jó erős, izmos combikkal), de ez nem tart vissza az ultra skinny farmerek viselésétől, mert csak az ilyenekben érzem szexinek magam. Miért nem tetszik ez a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm rá akar beszélni, hogy váljak meg az ultra skinny farmereimtől.

2020. okt. 25. 17:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10!

A csajok nem a szúnyoglábú srácokat, hanem a nagy combizmokkal rendelkező, vastag combú srácokat tartják igazán szexinek. Akinek színizomból áll a combja, nem löttyedt húsból vagy rengő hájból. A comb a szexuális kapcsolatban elsődleges erogénzóna, ha srác markolássza a lányét, az is csodás, és amikor a lány markolássza a srácét, az is fenomenális tud lenni.

2020. okt. 26. 09:34
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

"Ha a csajok mutogathatják a löttyedt combjaikat, mi, férfiak, miért ne mutogathatnánk a feszes és izmos combjainkat? "


Lehet ez nagyon össze fog törni de hidd el még mindig több ember kíváncsi/néz meg "löttyedt" lány combokat mint izmos férfi combokat. A világ már csak ilyen

2020. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

11-es

Mert attól lesz valaki combos, ha harisnyát vesz fel?

2020. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem még a tökéletes alkatú férfiakon is hányingerkeltő látvány a skinny farmer, de kinek mi. Én csak röhögni tudok rajta ha ilyet látok, igazi libidógyilkos :D
2020. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván hogy a többi lány megnéz benne, ez olyan, mint amikor neked meg az szúr(na) szemet, hogy a barátnőd kiteszi amit ugye ki kell és a többi pasi megnézi.
2020. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Én vastag combokat csak köpcös alkatú srácoknál láttam. Köpcösnek lenni pedig nem valami szép látvány.
2020. nov. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
Dobj egy képet. A skinny farmer a legjobb srácokon is bénán áll, ostobaság, mint a meztelen boka. Valami normál középút kell hosszúban, vagy short.
2021. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk most vissza kell, hogy vonjam a korábbi válaszom. A 16-os vagyok. Nem csak köpcös fiúknak van vastag combjuk. Most rémlett csak, hogy Lady Gaga Alejandro klipjében az összes pasinak vastag a combja. És mégis jól néznek ki leggingsben. Igaz, a leggings fekete, ami vékonyabb hatást kelt.


https://www.youtube.com/watch?v=niqrrmev4mA


Szinte végig a klipben meztelenkednek, de 5:52-től már leggingsben vannak. Tudom, hogy nem igazi leggings, de nagyon szűk szabású nadrág, majdnem leggings. És nem néznek ki rosszul benne.

2021. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A te combod is olyan izmos, mint a fiúké a Lady Gaga-klipben, Kérdező?

Mert akkor jól néz ki.


Abban azonban nincs igazad, hogy a lányoknak csak az tetszik. Nekem sokadrangú kérdés a comb kinézete. Lány vagyok. Ha izmos, úgy is jó, ha vékony, cingár, az is.

A köpcös alkat nem szép, mert olyan összenyomott hatást kelt. Nem arányos az, ha valaki zömök. Tehát, ha egy köpcös srácnak vannak vastag combjai, az pont, hogy nem jó. Még ha izomzat miatt vastag, akkor sem. Mert pont, hogy még jobban betesz az arányoknak, még inkább fokozza a zömökséget. Aki eleve ilyen alkat, annak jobb, ha inkább vékonyak a combjai.

Ja, és nekem nem erogén zóna a combom, ha markolásszák se érzek semmit. Akkor már inkább finom simogatás, de az se izgat fel.

2021. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sztem meleg vagy.
2021. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!