Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon combos srác vagyok (jó...

Nagyon combos srác vagyok (jó erős, izmos combikkal), de ez nem tart vissza az ultra skinny farmerek viselésétől, mert csak az ilyenekben érzem szexinek magam. Miért nem tetszik ez a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm rá akar beszélni, hogy váljak meg az ultra skinny farmereimtől.

2020. okt. 25. 17:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem már bocsi, de a barátnőd az akit le kéne cserélni, az én barátnőm soha nem szólna bele ilyenbe, feltétel nélkül szeret, valamint tisztába van vele, hogy ugyanolyan joguk van a fiúknak is ilyenben járni, mint a lányoknak. Nem akarom látatlanban leszólni a barátnődet de én biztos elgondolkodnék... Szerintem te sem szólsz be neki, amikor ő feszes cuccokban illegeti magát nyilvánosan. Na mindegy, ez rátok tartozik, de nyugodtan hordj ilyen nacit, mert teljesen elfogadott, aki meg ilyenért melegez meg hasonlók, annak súlyos mentális sérülései vannak.
2021. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!