Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kicsi mellre hol tudok...

Nagyon kicsi mellre hol tudok venni szebb melltartókat/topokat?

Figyelt kérdés
Sajnos a kínaiban, New yorkerben, Takkoban, meg eddig ahol néztem az A kosár is hatalmas volt a melleimre. A gyerekmelltartók meg csíkosak, virágosak, stb. Más kis mellű hol talál jó darabokat?

2020. okt. 27. 12:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan kiugró eredményt adott meg. Jó lett. Nem tudom, milyen táblázatból számítják ki, de amit a javasolt méretben rendeltem tőlük (5 db melltartót eddig), az mind kényelmes. Vissza lehet küldeni vagy kicseréltetni egyébként, ha nem megfelelő.


De ha nem akarod kipróbálni, akkor tényleg a gyerekrészlegeket javaslom, főleg a Tescoban. Ott sokféle szokott lenni, talán találsz egy egyszerűt is. A hátad nem tudom, mekkora, de néha (sajnos tényleg néha) van 70A méretük is a felnőtt részlegen.

2020. okt. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha az A kosár nagy akkor a D hatalmas, úgyhogy tuti nem 65/D. Sajnos számomra egyik melltartó kalkulátor se jó mert az összes kiakad. Az A kosár is 12 cm különbségtől indul, nekem meg csak 10 cm különbség van a mellem és a mell alatti rész közt.
2020. okt. 28. 07:45
 13/17 A kérdező kommentje:
Tescoban is vettem már 70/A melltartót. Ki kellett dobnom :/
2020. okt. 28. 07:49
 14/17 anonim ***** válasza:
17%

Ha semmi sem passzol, akkor miért erőlteted ennyire a melltartóhordást?

Pici cicire vehetsz bimbótapaszt, hogy ne látszódjon át.

Vagy nem tudom, lehetséges-e, de esetleg próbáld meg a leginkább illeszkedőt átalakíttatni egy varrónővel.

2020. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bimbótapasz költséges, mivel minden napra venni kellene (még ha csak 100 ft az akkor is 1 évre 36.500 ft), na meg valaminek a mellem alakját is takarnia kellene mert szétálló csúnya formája van.
2020. okt. 28. 11:31
 16/17 anonim ***** válasza:
Én Triumphban szoktam venni 75A, vagy AA szokott kelleni. Merevítő nélküli.
2020. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Pepco tini részleg max 1500 ft 1 db
2021. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!