Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek miért ment...

Lányok szerintetek miért ment ki a testszínű nejlonharisnya a divatból ennyire?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, de én szeretem hordani. Kb mindenhez fel lehet venni, elegáns és a pasiknak is tetszik ha van rajtam.


Nem értem miért ítéli el ennyire a divatszakma, szerintem egy nagyon kényelmes és elegáns női ruhadarab és sokkal több ruhával hordható mint a például a fekete. A színesek nekem nagyon nem tetszenek, olyan komolytalanok!


22N


2016. márc. 17. 18:49
1 2
 1/16 piriiiii ***** válasza:
78%

Szerintem nem ment ki a divatból, csak nem lehet észrevenni, ha valaki viseli. :D

Én is szeretem hordani, és még sok más nőt ismerek, aki hordja. Az, hogy a divat mit diktál, pont nem érdekel.

2016. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Azzal szerintem sokan nem értenek egyet, hogy kényelmes. És a testszínű tényleg alig feltűnő, max ha a fény éri, de egyébként nem. De te mit értesz testszínű alatt? Mert a bőre nem egyformák az embereknek, van fal fehér, bézs féle ami a beige, van sárgás az a amber, vagy a barna vision-pearl.
2016. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ízléstelen, amikor valakinek a lába hat árnyalattal sötétebb a harisnya miatt, mint amilyennek lennie kellene. Olyat, ami passzol az ember lánya bőrszínéhez, nagyon ritkán látni. Még jobb, amikor felszalad 1-1 szem, és felsejlik alatta a fehér bőr.

Szerintem a fekete elegánsabb, de hogyha illik az ember bőréhez a bőrszínű harisnya, azzal sincs gond. Csak akkor, ha élesen elüt.

2016. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
14%
Már nem divat, meg amúgy is ízléstelen.
2016. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Vettem egy gyárilag térdnél lyukas nadrágot és alá mindig hordok egy fekete vastagabb nejlonharisnyát, hogy ha lépek ne a térdem világítson, pláne, hogy ne fagyjak meg.


Egyébként vizsgákra, hivatalos helyekre rövid szoknyához mindig veszek fel testszínű harisnyát.

Bokáig érő szoknyánál nyilván semmi értelme.


Nyári ruhákhoz teljesen felesleges, mert csak bepállik az ember lába a dög melegben. Télen meg ősszel megfagynék szoknyában, úgyhogy esélytelen, hogy kelljen. Esetleg még meleg tavaszi napon tudom elképzelni egy ruhához, de én tavasszal még nadrágban járok, úgyhogy nálam ez is kizárt.

2016. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, mi a divat, de valahogy olyan az érzése, hogy már nem igazán jó.


Esküvőre készülök (vendégként) és egy barátnőmmel beszélgettünk, hogy mit veszünk fel. Mondtam, hogy időjárástól függően vagy fekete harisnyát vagy semmit. Ő meg csak nézett, hogy "és testszínűt?". Bennem fel sem merült opcióként. Vagy óvónénis vagy csak simán nénis.


(Aztán nehogy kiderüljön, hogy te a perverz pasas vagy, aki erre izgul.)

2016. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sokféle harisnyát lehet ma már kapni, internetről is lehet rendelni. Szerintem mindenki talál a bőrének megfelelőt ha éppen az a célja, hogy ne látsszon. Én mondjuk szeretem a fényesebbeket is, azokat mondjuk bulikba.


Nem tudom, hogy miért lenne ízléstelen.

2016. márc. 17. 19:57
 8/16 A kérdező kommentje:

Én is tavasszal meg ősszel hordok főleg. Tél nagyon hideg, nyáron tényleg elviseletlen szinte. Vizsgák meg ilyen kiöltős alkalmakkor alap.


Szerintem nagyon esztétikus női ruhadarab és szinte tényleg bármihez fel lehet venni. Rövid vagy térdig érő szoknya, rövid nadrág esetleg, otthonra. Színben is nagyon sok mindenhez megy. Néztem a 90es évek divatját, akkor nagyok sokan hordták, akkor talán a fekete harisnya volt jobban az egzotikum.


Na mindegy én pozitív visszajelzéseket kapok a környezetemtől az öltözködésemet illetően.


ma 19:56

Nem vagyok perverz pasi :D

2016. márc. 17. 20:07
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

5-ös

Gratulálok. Nem lett volna egyszerűbb egy nem lyukas farmert venni, mint kerülőúton elérni ugyanazt ?

2016. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 9-es!

Az a durva, hogy nem volt egyszerűbb. :D

Égen földön kerestem nadrágot és nem találtam olyat, ami nekem megfelelő lett volna. De mivel kellett valami az altestemre, így az igényeimhez legközelebb állót választottam. (magas derekú, nyúlós anyagú, skinny világos színű farmer nadrág megfizethető áron volt az elvárás, ehhez képest vettem egy magas derekú, nyúlós anyagú, skinny szürke színű, térdnél vágott nadrágot).

Ilyesmi:

[link]


Sajnos a boltok nem egyeztetnek velem, hogy miket szeretnék látni az üzletekben, de megoldom valahogy.

2016. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!