Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves kommentelők főleg a...

Kedves kommentelők főleg a női nem véleményére vagyok kiváncsi:) Mivel én fiúként hordok testszínű nejlonharisnyát hosszúnadrág alatt zokni nélkül az észrevehető e szerintetek? Mennyire nézitek mi van a pasi lábán?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az lenne még hogyha felveszem térdnadrággal amikor meleg van az mennyire lenne feltűnő és mennyire vennétek észre ti nők női szemmel és mennyire lenne jó vagy rossz látvány?

#harisnya #nejlonharisnya #Pasik harisnyában #Harisnyanadrág mezitláb #Harisnya farmerrel fiúknak divat #Testszínű nejlonharisnya
2020. nov. 10. 21:53
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
92%

38-as vagyok.

39-es! Tisztában vagyok a dolgokkal, én is a harisnya viselő pasik táborába tartozok. Ennek ellenére, én ilyen nyiltan nem vállalom fel. Számomra a nejlonharisnyának kényelmi szerepe van, tudom, és úgy gondolom hogy még jó ideig nem lessz elfogadott ez a öltözködési forma a férfiak körében. Nem akarom magam lejáratni, vagy kinevettetni csak mert kényelmesnek találom. Viszont arra azért gondolok, ha valahol le kell vetni a cipőt ne kerüljek a középpontban csak mert harisnyát hordok, zoknit mindíg húzok rá. Erre akartam utalni a kérdező felé.

2020. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
69%

41.

Tudod mi a baj?

Hogy nyúszi vagy!

“Nem akarom magam lejáratni” és “nem lesz elfogadott öltözködési forma”

Ezeket a kijelentéseket a bátortalan emberek teszik meg.

Ha nem “szoktatod” a jónépet akkor mindég is fura lesz nekik.

Ezért becsülöm a nőket, ők ha valami férfi ruhát szeretnének, egyszerűen felveszik és felvállalják.

A férfiak ebben az esetben nem férfiak hanem nyúlak!

És mint tudod, gyáva embernek nincs hazája.

Én évek óta viselem fövidnadrághoz,hosszúnadrág alatt is.

Csupán azért ne vegyek fel valamit mert férfi vagyok? Ez komoly?

Igen én az vagyok és épp ezért leszarok mindenkit és vendégségben is viselem.

Ez olyan mint egyeseknél goth,punk,metál, vagy egyéb ruházat és szokások.

De te teszel belátásod szerint...

2020. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!