Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a bakancsok miért a női...

Ezek a bakancsok miért a női kategóriában vannak, ha pasi is simán hordhatná őket a kinézetük alapján?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Abszolút semmi nőiesség nincs bennük. És az is tetszik, hogy normális hosszú szárúak, mivel a férfinek mondott lábbelik között szinte egyáltalán nem találni olyat, aminek rendes magas szára van. Gondolom, nem divat.


De ezek szerintem rohadt jól néznek ki, semmi csicsa, semmi csat, semmi ilyen-olyan minta vagy kriksz-kraksz.

Főleg a 2 hosszabb szárú tetszik, azok közül is leginkább a Deichmannos.


Az áruk is tökéletes.


Furán néznének rám a boltban, ha a női osztályról vennék olyan bakancsot, ami kinézet alapján egyáltalán nem női?


Habár nem is értem továbbra sem, hogy ezek miért a női részlegre vannak sorolva... A férfi kategóriában meg olyan lábbelik vannak csizmának csúfolva, amik valójában cipők.



2020. nov. 11. 08:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha ragaszkodsz hozzá, akkor próbáld fel, sokat nem vesztesz.Viszont szerintem a vádlidra nem fog felmenni a cipzár a hosszúszárú cipőn.

Nekem vékony alkatú nő létemre van, hogy nem megy fel a vádlimra hosszú, szűkebb szárú csimza egy vékonyabb anyagú farmernadrággal.

2020. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%

Az a helyzet, hogy ha jo is lenne rad, nem fogja sokaig birni, maximum egy szezon, nem tul jo minoseguek az ilyen mubor divatcsizmak.

A helyedben szetneznek facebookon a martens adas-vetel csoportban, en a multkor 20 ezerert lottem ott zsir uj made in england 20 soros bakancsot.

2020. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 12. 07:49
 24/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: a deichmannos cipőkről én is hallottam, hogy nem túl tartósak. Habár 2018-ban vettem ott egy Land Rover sportcipőt és a mai napig tart. Igaz, nem használom orrba-szájba, vigyázok rá, de azért 2 és fél év alatt nagyon sokszor volt már rajtam.


Valamint van egy kb. a sípcsont 1/3-adáig érő bakancsom/csizmám, 2011-ből, vagyis 9 éves, szintén a Deichmannból és semmi baja... Pedig teleken használtam sűrűn, még nagy hóban is nem egyszer.

2020. nov. 12. 07:56
 25/26 anonim ***** válasza:

Azért mert sok a búznyák a mai kislányok között és rájuk is gondolnak.

Meghát tudod a pitcsák már férfinak öltöznek és a sok barom még támogatja is őket , de férfi ne vegyen fel női ruhát semmilyen indokkal.

Ezekben meg annyi a nőiesség mint lánctalpban a levegőnyomás.

Viszont akkor férfi vehet fel magassarkút is mert abban is van férfi vonás és annak is annyi értelme van mint ezeknek...

2020. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ma már elég kevés nő hord női ruhát, cipőt, sok esetben csak a méret a különbség.
2022. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!